SPOR

Şırnak UYAFA takımından Rıdvan Dilmen'e mesaj

Uluslarası Yetenek Avcısı Futbol Akademisi (UYAFA) Şırnak takımı, İspanya'da düzenlenen Costa Brava turnuvasında şampiyon olurken, kendilerine destek veren Rıdvan Dilmen'i de unutmadı.

Uluslarası Yetenek Avcısı Futbol Akademisi (UYAFA) Şırnak takımı, Türkiye'yi İspanya'da, Costa Brava turnuvasında temsil etti. Spor Toto teşkilatının desteğiyle organizasyona katılan genç futbolcular, ülkeye kupayla dönerken Rıdvan Dilmen'e de bir mesaj göndermeyi unutmadılar. 

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar