BIST 1.084
DOLAR 7,36
EURO 8,71
ALTIN 460,11

Sinem Yanmaz'dan çocuğu var! Hamza Hamzaoğlu'nun asıl eşi kimdir?

Sinem Yanmaz ve Hamza Hamzaoğlu'nun evlilik dışı bir çocukları bulunuyor. Hamza Hamzaoğlu'nun eşi Nergiz Hamzaoğlu ise herşeyi biliyormuş. Peki Hamza Hazmaoğlu'nun eşi ve evlilik dışı oğlu kimdir?

Hamza Hamzaoğlu Denizlispor'da görev yaparken medya sorumlusu olan Sinem Yanmaz ile ilişkiye girmiş ve bu yasak aşkından bir çocuğu olmuştu. Hamza Hamzaoğlu'nun yasak aşkı Sinem Yanmaz'ın yaptığı itirafla ortaya çıkmıştı. Sinem Yanmaz oğlu Eşref Çınar'ın babasının Hamza Hamzaoğlu olduğunu açıklamıştı. Hamza Hamzaoğlu'nun eşi Nergiz hamzaoğlu'nun da çocuktan haberdar olduğu ortaya çıkmıştı. Sinem Yanmaz ifşaları ile olay yaratmıştı.

Sinem Yanmaz oğlu Eşref Çınar'ın babasının Hamza Hamzaoğlu olduğunu şu sözlerle duyurmuştu: "İlk ağızdan net yazayım istedim. Beni tanıyanlar mizacım ve karakterimi bilir. Özüme, vicdanıma ters vuku bulan bu olayı tüm çıplaklığı ile gözler önüne sermek artık ruhen özgürlüğüm olacaktır. Hamza Hamzaoglu’nun oğlu Eşref Çınar Hamzaoglu’nun annesiyim.

-Oğlumun, annesi ve babası tarafından 5 yıldır meşrulaştırılamayışının sebebi Hamza Bey’in ailesi, çevresi, kariyeri, kişisel menfaatleri doğrultusunda sevgi ve saygı bağı ile şahsimin fedakarlığı idi. Bu yönde kendisinin doğru zamanı tarafımdan sabırla beklenmiş, oğlum ve benim hayatımızdan önce Hamza Bey’in öncelikleri gelmiştir. Ancak oğlum ve benim hayatım üzerine fütursuzca söylediği yalanının gün yüzüne çıkmasıyla hem kadın, hem anne olarak bunca yıllık gizli hayat mücadelesi ve hem oğlum hem kendi hayatımdan verdiğim fedakarlığın koca bir yalan uğruna olduğunun taze idraki ve acı tecrübesini yaşamaktayız.

-Beyefendi kişiliği ve karakteri ile sevilen, tarafımdan da bu yönüyle gurur duyulan Hamza Hamzaoğlu maalesef bilinenin aksine gösterdiği bu akıllara zarar tutumuyla beni hem bir kadın, hem de bir anne olarak manen tarifi mümkün olmayan şekilde yaralamış ve mağdur etmiştir."