BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
İNTERNETHABER TV

Sigara içenler bu vitaminlere dikkat!

Kullandığınız vitamin ve gıda takviyeleri bağışıklık sistemi için sandığınız kadar iyi olmayabilir. Yapılan araştırmalar sigara içenlerin özellikle bazı vitaminlerle risk faktörlerini yükseltebildiğini gösteriyor. Peki bağışıklık sistemi güçlendirmek için neler yapılmalı? Bir Bilen programının konuğu Radyasyon Onkolojisi Profesörü Dr. Berrin Pehlivan... Bağışıklık sistemine dair bu bilgileri kaçırmayın

Bahar Saygılıer'in moderatörlüğünde gerçekleşen Bir Bilen programında bağışıklık sistemi ve kanserden korunma için etkin yöntemler konuşuldu.  Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Berrin Pehlivan'ın katılımıyla gerçekleştirilen programda bağışıklık sistemine, vitamin ve gıda takviyesi kullanımına, stresin sağlığımız üzerindeki etkilerine ve kanser hastalığı ile alakalı en son gelişmeleri konuştuk. 

Yorgunluk, halsizlik, hassas cilt, soluk beniz, sık tekrarlayan aftlar, mantarlar ve enfeksiyon bağışıklık sisteminin doğru çalışmadığını gösteriyor olabilir diyen Dr. Pehlivan bağışıklık sistemini güçlendirmek adına yapılacak müdahalelerinde onun bozulmasına neden olduğunu söyledi. Özellikle vitamin takviyelerinin bağışıklık sistemini bozduğunu söyleyen Dr. Berrin Pehlivan, dışardan vitamin kullanımının bazı hastalıkları arttırabildiğini veya tetikleyebildiğinin altını çizdi. 

ÖNCEKİ VİDEOLAR
ABD'de petrol taşıyan tren ile TIR'ın çarpışması ortalığı savaş alanına çevirdi
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Trabzon'da kayan kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldular
Fasulye kavurma nasıl yapılır bu lezzete doyum olmaz!
Cihat Yaycı'dan KHK'lılarla ilgili olay açıklamalar!
Nasrettin Hoca fıkrası Kastamonu'da gerçek oldu! Bindiği dalı kesen muhtar böyle düştü
Rasim Ozan Kütahyalı'nın düğmesi patladı! Beyaz Futbol'a frikik damga vurdu
Karnabahar graten nasıl yapılır bu tarife bayılacaksınız!
Çağla Şikel'in canlı yayında yaptıkları ağızları açık bıraktı! İşte o anlar
Erdoğan müjdeyi canlı yayında verdi: 20 bin öğretmen ataması yapacağız
Yorumlar