BIST 1.112
DOLAR 7,56
EURO 8,96
ALTIN 473,93
MAGAZİN

Sibel Can'ı görenler şaştı kaldı! Albüm fotoğrafları olay oldu

'Yeni Aşkım' için kamera karşısına geçen 47 yaşındaki şarkıcının iddialı pozları, kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve yüzlerce yorum aldı. Photoshop uygulanmış albüm fotoğraflarını gören bazı hayranları, 'Sibel Can da photoshop kurbanı olmuş' demekten kendini alamadı.

Sanatçı Sibel Can, 11 parçadan oluşan 22'inci albümü ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. ‘Yeni Aşkım’ adlı albüm, 14 Haziran Perşembe günü DMC etiketiyle, Sibel Can Production prodüktörlüğünde ve Orhan Alkan süpervizörlüğünde raflarda yerini alacak. 47 yaşındaki sanatçı, 13 Haziran’da albümünün çıkış ve klip şarkısı olarak Bahadır Tatlıöz imzalı ‘Kuyu’yu dijital platformda sevenlerinin beğenisine sunacak.

ÇOCUKLARINA ÖZEL TEŞEKKÜR!: ‘Yeni Aşkım’ için ‘aşk gibi taptaze’ bir imaja bürünen Sibel Can’ın albüm fotoğrafları Ergin Turunç tarafından Marmaris’te bulunan D-Maris Bay Hotel’de çekildi. Başarılı şarkıcı, albüm kapağında “Yeni Aşkım” albümümde aylardır benimle aynı heyecanı yaşayan, çocuklarım Engincan, Melisa ve Emir’e... Eserlerini benim yorumuma emanet eden besteci ve söz yazarı arkadaşlarıma, hepsi ayrı bir değer olan müzisyen arkadaşlarıma, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” sözleriyle, katkıda bulunanlara teşekkür etti.

"ŞARKILAR HERKESİN İÇİNİ KIPIR KIPIR EDECEK": Sibel Can, yeni albümü ile ilgili duygularını “Yeni aşk dediğiniz şey insanı heyecanlandırır, içini kıpır kıpır eder. Bazen de bambaşka bir boyuta götürür. Dört yıl aradan sonra çıkardığımız ‘Yeni Aşkım’ albümümdeki şarkılar da böyle olacak. Hep beraber dans edeceğiz, hayata pozitif yanından bakmayı öğreneceğiz. Ben ‘yeni’ kelimesini çok severim. Çünkü insanın mutlu olmak için ihtiyacı olan daima yenilenmek, aklını ve ruhunu zinde tutmaktır. ‘Yeni Aşkım’da hepsi alanında çok önemli değer olan birçok müzisyenle beraber çalıştık ve ortaya arkasında duracağımız yaz aylarının insana enerji veren havasına uygun çok güzel bir albüm çıktı” sözleriyle anlattı.

''PHOTOSHOP KURBANI OLMUŞ'' DEDİRTTİ: 'Yeni Aşkım' için kamera karşısına geçen 47 yaşındaki şarkıcının iddialı pozları, kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve yüzlerce yorum aldı. Photoshop uygulanmış albüm fotoğraflarını gören bazı hayranları, "Sibel Can da photoshop kurbanı olmuş" demekten kendini alamadı.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar