HABER /  MEDYA

Show tv'nin o dizisi de reyting kurbanı oldu

Ekranların yeni yayınlanan dizisi Fabrika Kızı için flaş bir karar çıktı. Kötü giden reytinglerden dolayı dizi final yapıyor.

Başrollerini Fulya Zenginer ve İsmail Demirci’nin paylaştığı Fabrika Kızı, reyting olarak beklenen sonuçları alamadığı için 4. bölümde final yapma kararı aldı. 16 Temmuz’da ekranlara veda edecek olan yapımın kadrosunda Fırat Albayram, Alayça Öztürk, Burak Satıbol, Özge Korkmaz, Alper Kadayıfçı, Sedat Bilenler, Tuğçe Karaoğlan ve Aydan Burhan gibi isimler de yer alıyordu.

Show TV’nin yakın zamanda bir diğer dizisi olan Tutar mı Tutar için de final kararı vermesi bekleniyor.

FABRİKA KIZI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Show Tv ekranlarının yeni dizilerinden Fabrika Kızı son bölümü izleyicilerine keyifli bir akşam yaşatmaya devam etti. Fabrika Kızı 2. bölümüne dizinin başından beri çekişen Aylin ve Ferhat'ın yakınlaştığı anlar damga vurdu!

Eğlenceli yaz dizisi Fabrika Kızı 2. bölümüyle ekranlara gelmeye devam etti. Peki, Show TV'nin yaza damga vurması beklenen dizinin bu bölümde neler oldu? İsmail Demirci, Fulya Zenginer, Fırat Albayram, Aydan Burhan, Özge Korkmaz, Fatih Altın, Begüm Yılmaz gibi başarılı oyuncuların olduğu Fabrika Kızı dizisinin son bölümünde yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyordu. Hep el üstünde tutularak büyütülen Aylin ve tek varlığı bir fabrika olan Ferhat'ın kesişme hikayelerini eğlenceli bir şekilde anlatan Fabrika Kızı 2. bölümü, 2 Temmuz Perşembe günü Show Tv ekranlarında yayınlandı.

fabrikakizi.jpg 

FABRİKA KIZI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Fabrika Kızı 2. bölümünde; hisseler için Ferhat'a meydan okuyan Aylin'in bu kez işi zordu. Birbirleriyle rekabet halinde olan ikili müşteri bulmak için kendilerini sokaklara attı. Onlar birbirleriyle müşteri savaşına girmişken beklenmedik bir arıza fabrikada hayatı durdurdu. Çıkan arızayı hızlıca tamir ettirmek için müşteri savaşına aran veren ikili kısa sürede para bulmak için çözümü fabrikanın bahçesini düğün için kiralamakta buldu. Fabrika Kızı 2. bölümünde Aylin ve Ferhat'ın çekişmesi sürerken bu arada erkek ev arkadaşı arayan Cansın'ın Rus güzeli Eva'ya oda kiralaması Nuriye'yi delirtti. Kızın dillere destan güzelliği ise kendisiyle ilgili güven problemleri olan Gül'ü depresyona soktu. Afitap'ın kızlara anlatacağı bu hafta ki renkli hayali ise bir kez daha kızları büyüledi.

FABRİKA KIZI KONUSU

Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin, nişanlısı ile birlikte İzmir'de yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylin'in hayatı bir gecede değişmiştir. Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylin'in hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbul'daki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat olacaktır.

ÖNCEKİ HABERLER
CHP'nin kedisi Şero'dan Baykal'a imalı tweet
Şanlıurfa'da şoke eden intihar karesi
Yozgat'ta feci kaza! Çok sayıda ölü var...
Ali Bayramoğlu'ndan MİT tırları bombası!
Merkel ve Hollande'dan Yunanistan mesajı!
Millet Kütüphanesi girişleri nasıl olacak e devlet şifresiyle giriş yapma
Yorumlar 1 yorum