BIST 1.113
DOLAR 8,32
EURO 9,72
ALTIN 502,41

Show TV'den bomba program! Bakın hangi ünlü isimle anlaşıldı

Show TV, cumartesi ve pazar sabahları saat 08:15'te ekrana getirdiği Hayat Güzeldir programının sunuculuğu için bomba bir isimle anlaştı.

Yeni sezonda 'Zahide Yetiş'le', 'Kendine İyi Bak' ve 'Gelin Evi' gibi birçok başarılı projeyi izleyici ile buluşturan Show TV, Cumartesi ve Pazar günleri 8.15'de ekrana getirdiği 'Hayat Güzeldir' programı için de bomba bir isimle anlaştı.

Daha önce Esra Harmanda'nın sunuculuğunu yaptığı programı artık ünlü manken Özge Ulusoy'un sunacağı öğrenildi. Kanalın internet sitesinde yayınlanan bir mesajda konuya ilişkin şu ifadeler yer aldı;

"Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor. Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla 'Hayat Güzeldir'de konuşuluyor."

Özge Ulusoy Kimdir? İzmirli bir ailenin en küçük çocuğu olan Özge Ulusoy, 28 Ekim 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümü sınavlarını kazanarak ortaokul-lise hayatına orada devam etti.