Shakira, İstanbul'a mesaj yolladı, Arda'dan sürpriz teklif geldi

11 Temmuz’da İstanbul’da konser verecek olan Shakira, Türk hayranlarına mesaj yolladı. Londra’da buluştuğumuz güzel yıldız, “İstanbul’a geleceğim için çok mutluyum” dedi. Arda Turan ise eski takım arkadaşı Pique'ye sürpriz bir teklifte bulundu.

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, El Dorado isimli dünya turnesi kapsamında 11 Temmuz'da İstanbul'da konser verecek. 12 Grammy ödüllü yıldız, BKM organizasyonu ve Fikret Orman'ın şahsi desteğiyle Vodafone Park'ta hayranlarıyla buluşacak. 11 yıl sonra yeniden İstanbul'da sahneye çıkacak olan Shakira, unutulmaz bir sahne şovuna imza atacak. Uzun bir aradan sonra ülkemize konser vermeye gelen ilk dünya yıldızı olan Shakira'yı İstanbul'da 35 bin kişinin izlemesi bekleniyor.

TÜRK HAYRANLARINA MESAJ GÖNDERDİ: Geçtiğimiz yıl çıkardığı son albümü 'El Dorado' ile büyük başarı yakalayan Kolombiyalı şarkıcı, dünya turnesi kapsamında önceki akşam Londra 02 Arena'da beşinci konserini verdi. Güzel yıldızı Londra'da 22 bin hayranı izledi. Konser öncesi bir araya gelip sohbet ettiğimiz Shakira, üçüncü kez Türkiye'ye geleceği için çok heyecanlı. Türk hayranlarına mesaj gönderen ünlü yıldız, "İstanbul'a geleceğim için çok mutluyum" dedi.

14 TIR DOLUSU MALZEMEYLE DÜNYAYI DOLAŞIYOR: Sabah'tan Sinan Özdencik'in haberine göre; Turne için dev bir prodüksiyon hazırlayan Shakira, 14 TIR dolusu malzemeyle dünyayı dolaşıyor. 3 Haziran'da Hamburg konseriyle turnesine başlayan ünlü şarkıcı, Londra'nın ardından Paris'te konser verecek. Shakira, müzik kariyerinin altıncı dünya turnesinde, Avrupa ülkelerinin ardından Asya ile Kuzey ve Güney Amerika'da konserler verecek.

İSRAİL'İ PROTESTO ETMİŞTİ: Filistinliler'e yaptığı katliamdan dolayı İsrail'i protesto eden Shakira, 9 Temmuz'da Tel Aviv'de vereceği konseri iptal etmişti. Filistin'e desteğini gösteren güzel şarkıcı, turne programını yeniden düzenleyip 10-12 Temmuz tarihleri arasında İstanbul'da kalmaya karar verdi.