Sevişme sahnesi olay olan Hakan: Muhafız dizisi için karar verildi

Sevişme sahnesi olay olan Hakan: Muhafız dizisi için karar verildi

Netflix'in ilk orijinal Türk dizisi olan Hakan: Muhafız'ın 3. ve 4. sezonlarının çekilip çekilmeyeceği netlik kazandı.

Sevişme sahnesi olay olan Hakan: Muhafız dizisi için karar verildi - Sayfa 1

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü gibi genç isimlerin yer aldığı Hakan: Muhafız, geçtiğimiz ay yayınlandığı bölümlerle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Yeni sezon çekimlerinin başlayıp başlamayacağı merak konusu olan dizinin sevenlerine müjdeli haber geldi. Hakan: Muhafız, 3. ve 4. sezon onaylarını aldı.

Sevişme sahnesi olay olan Hakan: Muhafız dizisi için karar verildi - Sayfa 2

Dünyaca ünlü dizi ve film izleme platformu Netflix'in yeni sezon kararları hakkında konuşan Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, Hakan: Muhafız hakkında günlerdir merak edilen konuya netlik kazandırdı. Luegenbiehl, açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız.

Sevişme sahnesi olay olan Hakan: Muhafız dizisi için karar verildi - Sayfa 3

"Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Sevişme sahnesi olay olan Hakan: Muhafız dizisi için karar verildi - Sayfa 4

2. sezonunun 2020 yılında yayınlanması beklenen Hakan: Muhafız dizisine, sevişme sahneleri damga vurmuştu. Ayça Ayşin Turan ve Çağatay Ulusoy'un gündemden düşmeyen sahneleri, büyük tepkilere neden olmuştu.