Sevişme sahnelerinden sonra kadınlığa geçti

Daha önceki dizilerinde genç olduğunu söyleyen Serenay Sarıkaya “Meslekte ‘Fi’yle olgunlaştım. Dizi kadınlığa geçiş dönemim oldu” dedi.

Sevişme sahnelerinden sonra kadınlığa geçti - Sayfa 1

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen ‘Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. 2017’nin ‘En’lerinin belirlendiği gecenin sunuculuğunu Jess Molho üstlendi. ‘En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülünü alan Serenay Sarıkaya, “Çok gururluyum. Duru’yla yürüdüğümüz yolda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Oyun Kerem Bursin'le aşk yaşayan Serenay Sarıkaya, ‘Fi’ dizisiyle birlikte yeni döneme geçtiğinin altını çizdi.

Sevişme sahnelerinden sonra kadınlığa geçti - Sayfa 2

‘Fi’yle ikinci ödülünü aldığını dile getiren oyuncu, “Bu projeyle büyüdüm. Meslekte ‘Fi’yle olgunlaştım. Önceki işlerim daha gençlik zamanımdı. Bu dizi, kadınlığa geçiş dönemim oldu. Onunla birlikte olgunlaştım” şeklinde konuştu.

Sevişme sahnelerinden sonra kadınlığa geçti - Sayfa 3

Şarkıcı Bergen’in hayatını oynayacağı konuşulan Sarıkaya, “Öyle bir teklif geldi ama şu anda ilerleme yok. Hayat hikayesinden çok etkilendim” açıklamasını yaptı.