Sevgilisini bu hale getirmişti! Hazım Körmükçü'den şoke eden haber

Sunucu sevgilisi Zeynep Tandoğan'a şiddet uyguladığı iddilarıyla gündeme gelen Hazım Körmükçü'nün, TRT ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizisinin, kadrosundan çıkartıldığı iddia edildi. Hazım Körmükçü, TRT'den kovuldu mu?

Sevgilisini bu hale getirmişti! Hazım Körmükçü'den şoke eden haber - Sayfa 1

Ünlü oyuncu Hazım Körmükçü, şiddet iddiaları ile gündemde. Geçtiğimiz günlerde Hazım Körmükçü'nün sunucu sevgilisi Zeynep Tandoğan, Körmükçü'nün kendisine şiddet uyguladığını söyleyip, kan donduran bir fotoğraf paylaşmıştı. Bu olaylardan sonra Hazım Körmükçü'nün, TRT'den kovulduğu iddia edildi.

Sevgilisini bu hale getirmişti! Hazım Körmükçü'den şoke eden haber - Sayfa 2

Hazım Körmükçü, 14 yıldır evli olduğu şarkıcı Hilal Özdemir'den ayrıldıktan sonra 2016 yılında Zeynep Tandoğan'la ilişki yaşamaya başladı. Çift, 30 Mayıs'ta nikâh masasına oturacaktı ancak şahitleri Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'nin kongresi nedeniyle törene katılamayacağı için nikahı ileri bir tarihe ertelemişti. Ancak, Hazım Körmükçü, evlilik planları yaptığı Zeynep Tandoğan’a şiddet uyguladı.

Sevgilisini bu hale getirmişti! Hazım Körmükçü'den şoke eden haber - Sayfa 3

Darp raporu alan ünlü spiker, polise giderek oyuncudan şikayetçi oldu. Zeynep Tandoğan'ın şikayeti üzerine Hazım Körmükçü de karşı dava açıp şikayetçi oldu. Ancak son yaşanan gelişme, oyuncu Hazım Körmükçü'nün hayli pişman olduğunu gösteriyor.

Sevgilisini bu hale getirmişti! Hazım Körmükçü'den şoke eden haber - Sayfa 4

İddialara göre Körmükçü, sevgilisini feci şekilde darp etti. Olayın medyaya yansımasından sonra Körmükçü'ye tepki büyük oldu. Hatasının farkına olduğunu belirten ünlü oyuncu, Zeynep Tandoğan'dan ve sevenlerinden özür diledi.