HABER /  GÜNCEL

Sevgililer Günü sürprizleri hediye fikirleri

Sevgililer Günü sürprizleriyle aşkınızı tazeleyin. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiğinizin aklını başından alacak sürpriz fikirleri sizler için derledik. İşte Sevgililer Günü hediyeleri ve sürpriz fikirler...

Sevgililer Günü sürprizleri hediye fikirleri

Sevgililer Günü için heyecanlı bekleyiş başladı.

Bu yıl hafta sonu tatiline denk gelen 14 Şubat Sevgililer Günü için hala ne yapacağınızı bilmiyorsanız haberimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sevgililer Günü sürprizlerinden biri size ve sevdiğinize uygun unutulmaz bir 14 Şubat yaşatabilir.

İşte 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizleri için fikirler...

SEVGİLİLER GÜNÜ MUM IŞIĞINDA ROMANTİZM

Mum işiginin romantik gücünü kullanın. Evin giriş kapısından yatak odasına kadar her yeri mumlarla süsleyin. Yarattığınız mum yolunun sonunda elinizde bir gül ile sevgilinizi bekliyor olun.

SEVGİLİLER GÜNÜNDE ANILARINIZI SAKLAYIN

En sevdiginiz fotoğraflarınızdan hazırladığınız kolaj Sevgililer Günü için hoş bir sürpriz olabilir. 

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE AŞKINIZI ÇİZİN

Çizme yeteneğine sahipseniz sevgilinize aşkınızı anlatan bir çizgi roman ya da parçalari bir araya getireceğiniz aşkınızı anlatan bir çalışma hediye edebilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL AŞK KUTUSU HAZIRLAYIN

Sevgililer Günü sevgilinize aşkınızı 5 duyunuz ile anlattığınız özel bir kalpli kutu hazırlayın. İçini aşkınızı anlatan tatli çikolatalar, yumuşak bir atkı, sevdiği bir parfüm, romantik bir resim, sizin için hatırası olan şarkıların olduğu bir cd ile süsleyin.

Sevgiler Günü hediyeleri sürpriz fikirler

SEVGİLİLER GÜNÜ MACERASI YAŞAYIN

İmkaniniz varsa ve çılgın bir kişilikseniz, onun iş yerinde dış cephe camları silen asansöre binin. Çalıştığı kata geldiginizde cami tıklayıp ‘seni seviyorum’ yazan notu gosterin.

AŞKINIZI ANONS EDİN

O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Elbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın.

SEVGİLİLER GÜNÜ BALONU    Sevgililer Günü

Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde 'seni seviyorum' yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NE ÖZEL BİR GECE HAZIRLAYIN

Uzun zamandır onunla yalnız kalamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman maddi durumunuza göre şık bir otelde bir oda ayırtın ve bu özel günün başbaşa tadını çıkarın.

SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİİR TAKVİMİ

Kocaman bir takvim hazırlamaya ne dersiniz?

Büyük bir kartonun üzerine tüm ayları ve günleri sıralayın. Her gün için bir sevgi sözü yazın ve üzerini minik kağıtlarla kapatın. Sevdiğinizin her gün sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE NOSTALJİ YAŞAYIN

Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE BAŞBAŞA OLMANIN TADINI ÇIKARIN

Bu özel günün keyfini evde çıkarmak istiyorsanız, yemeğin ardından en sevdiği oyunları hazırlayıp (kutu, iskambil, bilgisayar oyunları, tavla, satranç gibi) onu mutlu edin. Bu eğlencenin ardından da kendi ellerinizle hazırladığınız tatlı kurabiyeler eşliğinde birlikte romantik bir film seyredin ve telefonlara yanıt vermeyin.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE EVDE PİKNİK SÜRPRİZİ HAZIRLAYIN

Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilir. Ama bu mevsimde de imkansız değil. Salonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun. Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NE ÖZEL PUZZLE

Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazın. Sonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edin. Ardından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin.

AŞKINIZI KAYDEDİN

Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin.

Sevgiler Günü şarkıları

14 ŞUBAT ŞARKISI SEVGİLİNİZE ÖZEL

Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek kaydıyla.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE SEVDİĞİNİZE KEYİF HEDİYE EDİN

Sevdiğinizin son zamanlarda çok çalıştığını ve yorulduğunu düşünüyorsanız, belki de ona keyifli dakikalar hediye edebilirsiniz. Seçeceğiniz bir fitness center'de önce havuzda yüzeceğini, ardından saunaya gireceğini ve son olarak masajla rahatlayacağını öğrendiğinde mutlu olacağına emin olabilirsiniz.

Sevgililer Günü mesajları

RADYODAN AŞK İLANI

Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız.

SEVGİLİLER GÜNÜ SADE VE ROMANTİK HEDİYE

İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona 'Seni seviyorum' notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır.

İLAN-I AŞK EDİN TÜM ŞEHİR GÖRSÜN  

Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve ona ordan aşkınızı ilan edin.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE HAVAİ FİŞEK ŞOVU YAPIN

Yine maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ İLANI

Her Sevgililer Günü'nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz.

AŞK PASTASI

Sevgililer Günü'ne özel bir pasta yapabilirsiniz. Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile 'seni seviyorum' yazın.

SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİİRLERİ HER ZAMAN ROMANTİK VE ETKİLEYİCİ

Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ PARFÜMÜ YAPIN

Parfümerilerden elde edeceğiniz esans kokularıyla ona özel farklı bir parfüm yaratabilirsiniz.

14 Şubat hediye

SEVGİNİZİ ÖRÜN

En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ ŞARKILARINIZI KAYDEDİN

Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD'ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsleyin.

SEVGİLİNİZİN ARABASINI SÜSLEYİN

Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirin. Sonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin.

TEKNE KİRALAYIN

Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. Ay ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilir. Ağların arasında bulunan bir şişe beyaz şarap ve tavuklu sandviç de bu sürprizi pekiştirebilir.

SEVGİLİLER GÜNÜ SÜRPRİZİ İÇİN OFİSTEKİ ÇEKMECESİNE...

İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine veya dolaplarının üzerine sevgi mesajları ve küçük sürpriz hediyeler yerleştirin.

KÜÇÜK BİR TATİL 

Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin. Bir kalbin içine de 'çekmeceye bak' ya da benzeri bir not yazın. Çekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun.

14 Şubat Sevgililer Günü sürprizleri ne yapabilirim

SEVGİLİLER GÜNÜ'NE KAHVALTI SÜRPRİZİYLE BAŞLAYIN

Belki diğer günlerde de bunu yapıyorsunuz, ama çiçekler, aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır.

MİNİK BİR DOST

Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü'nde olmasın?

SAHNEDE AŞK

Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun. Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır.

YOLLARINA GÜL DÖKÜN

Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin.

POSTERİNİ ASIN

İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın.

AŞKINIZI ÜZERİNİZDE TAŞIYIN

İkinizin resmini bir tişört üzerine bastırıp, arkasına şiir, sevginizi anlatan sözler veya tanışma hikayenizi yazdırabilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE SİZE ÖZEL TAKI

İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takı. Önemli olan sadece size özel olması.

AŞKINIZI GÖKYÜZÜNE YAZIN

İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir bez afiş asın.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE HİKAYENİZİ YAZIN

Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir kitapçık olarak bastırabilirsiniz.

Yorumlar 1 yorum