HABER / MEDYA

Sevgi ve Çağrı ikinci golü Zuhal Topal'a attı Esra Erol'da...

Sevgi Birkan ile olan yatak görüntüleri ile hatırlanıyor. Çağrı ile evlenen Sevgi bu kez Zuhal Topal 'a gol attı. Esra Erol'un programına transfer olan Sevgi ve Çağrı olay yarattı.

Zuhal Topal'la programında geçtiğimiz sezon boy gösteren Sevgi Akiska, Birkan ile olan yatak görüntülerinin ardından Çağrı ile evlenmişti.

Bir sürprize daha imza atan Sevgi Akiska bu kez Zuhal Topal'a şok yaşattı. Sevgi ile Çağrı Zuhal Topal'ın programını terk ederek Esra Erol'a transfer oldular.

Düğünlerini Esra Erol'da yapacaklarını ilan eden Sevgi ve Çağrı, Zuhal Topal'a da imalarla dolu olay sözler sarfettiler.

sevgi akiska ve evlendiği çağrıSevgi 'Ben sevgimi para için satamam. Evliyken farklı konular açılıp yuvam bozulacaksa ben öyle şeylere gelemem.' derken eşi Çağrı da şunları söyledi;

-'Bazı insanlar para kazanacak diye ve bazı insanları popüler yapıp yukarı çıkarmak için ben kişiliğimi zedeleyemem. Bana yakışmaz. Ben Doğuluyum. Törelerimiz var. Her şeye uyan isanlarız. Ben orada çıkıp da kendimi rezil edemezdim. Ailemi düşüremezdim. Bu yüzden buraya geldim.'

İşte çiçeği burnunda evli çiftin canlı yayındaki herkesi şaşırtan o açıklamaları;

Yorumlar