Seren Serengil dayak iddialarını öpüşme fotoğrafıyla yalanladı!

Ünlü sunucu Seren Serengil, eşi Yaşar İpek'le sokak ortasında öpüştüğü bir fotoğrafı yayınlayarak dayak yediği iddialarını yalanladı.

Ünlü sunucu Seren Serengil'in geçtiğimiz Mayıs ayında nikah masasına oturduğu Yaşar İpek'ten dayak yediği iddiası magazin gündemine bomba gibi oturdu. Çıkan haberlerin ardından küplere binen Serengil, son olarak İpek'le öpüştüğü anları sosyal medya hesabından paylaşarak iddiaları yalanladı.

Radyo Viva'da yayınlanan 'Ağır Masa' adlı programda Serengil'in 155 Polis İmdat hattını arayıp “ Kocam beni dövüyor, yardım edin” diyerek yardım istediği ileri sürüldü.

Ardından programın sunucuları, Beykoz Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü’nden iki ekibin Serengil’in Beykoz’daki evine gittini belirtti. Kapıyı açan ünlü sanatçının ise ekiplere, ”Kocamla bir konu üzerine tartışıyorduk. Beni darp edecek sandığım için panikle hemen polisi aradım. Kocam beni dövmedi. Kimseden şikayetçi değilim” dediği iddia edildi.

SEREN SERENGİL ATEŞ PÜSKÜRDÜ: Söz konusu iddiadan eşiyle birlikte çıktığı tatil dönüşü haberdar olan Seren Serengil, sosyal medya hesabından ardı ardına yaptığı paylaşımlarla hakkında çıkan haberi sert bir dille yalanladı.