DÜNYA

Selfie çektirmek isterken frikik verdi! Yok böyle kaza

Görüntülerin adresi Brezilya. Selfi çektirmek isteyen iki genç kız hiç ummadıkları bir anda yangın söndürme tüpünün azizliğine uğradı. Neye uğradığını şaşıran kadın ise talihsiz şekilde frikik verdi...

Brezilya'da kaydedilen görüntülerde, iki genç kız selfi çektirmek için poz veriyor. Ancak kızlar hiç beklemedikleri bir anda yangın söndürme tüpünün azizliğine uğradı. Genç kız bu sırada ise istemeden da olsa frikik verdi. Görüntüler kısa sürede binlerce kez izlendi. O anlar saniye saniye böyle kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar