Seksi bıraktım diyen Okan Bayülgen Kanal D'ye fena kıvırdı

Seksi bıraktım diyen Okan Bayülgen Kanal D'ye fena kıvırdı

Seksi bıraktığını söylediği açıklamasıyla gündeme gelen Okan Bayülgen, Kanal D'deki 2. Sayfa programına konuşarak fena çark etti.

Seksi bıraktım diyen Okan Bayülgen Kanal D'ye fena kıvırdı - Sayfa 1

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Seksi tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks" deyince bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Okan Bayülgen, gelen tepkilerin ardından ilk kez konuştu. Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına açıklamalarda bulunan ünlü şovmen fena çark etti.

Seksi bıraktım diyen Okan Bayülgen Kanal D'ye fena kıvırdı - Sayfa 2

4 yıldır Selin Atasoy'la birlikte olan 54 yaşındaki Bayülgen, ''Bu sorulardan hep sıkıldığım için böyle şakalar yapıyorum. Benim zaten uzun süreli bir ilişkim var ve çok mutluyum. Bir komedyen bu şakaları yapar. Bu Teoman'ın müziği bırakmasına benzemez. Kimsenin bir şeyi bıraktığı yok." diyerek seks hayatının aslında devam ettiğini belirtti.

Seksi bıraktım diyen Okan Bayülgen Kanal D'ye fena kıvırdı - Sayfa 3

Ünlü şovmen geçtiğimiz günlerde "Bütün kötülüklerin anası seks. Buradan herkese söylüyorum. Un da yiyin, şeker de tuz da. Üç beyazdan kaçınmaya gerek yok. Kilo da alın, hiç sorun yok. Yeter ki seks yapmayın. Benim tavsiyem, uzun bir hayat için seksi bırakmak şart" demişti.

Seksi bıraktım diyen Okan Bayülgen Kanal D'ye fena kıvırdı - Sayfa 4

Birçok ünlü isim, Bayülgen'in söz konusu ifadelerine tepki gösterirken ünlü şovmene asıl bomba yanıt usta oyuncu Nurseli İdiz'den gelmişti. 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına katılan İİdiz, arkadaşı Bayülgen'in açıklamaları karşısında "Yaptıklarına saysın, perhize girsin biraz!" diyerek göndermede bulunmuştu.