HABER /  GÜNCEL

Sedef Hacısalihoğlu kimdir kaç yaşında Galatasay'ı yakıp gitti

Sedef Hacısalihoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında soruları bugün sıkça arandı. Galatasaray'ın Mali İşler ve Kurumsal Hizmetler Direktörü Sedef Hacısalihoğlu görevinden ayrıldı ve sosyal medyada olay oldu. Transfer dönemindeyken takımın santrfor almadan dönemi kapatmasından sorumlu tutulan Sedef Hacısalihoğlu hakkında merak edilenler haberimizde.

Sedef Hacısalihoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve Sedef Hacısalihoğlu Galatasaray'a ne yaptı soruları bugün sıkça arandı ve merak edildi. Görevinden ayrıldığını duyuran Sedef Hacısalihoğlu, Transfer dönemindeyken takımın santrfor almadan dönemi kapatmasından sorumlu tutuluyor. Peki 2014 yılında işten ayrılıp geri dönen Sedef Hacısalihoğlu kimdir?

Galatasaray'ın Mali İşler ve Kurumsal Hizmetler Direktörü Sedef Hacısalihoğlu, transfer dönemindeyken takımın santrfor almadan dönemi kapatmasından sorumlu tutuldu ve Galatasaray konuyla ilgili açıklama yaparak, söylenenlerin gerçeklikten uzak olduğunu belirtti. Ardından Hacısalihoğlu, 2014 yılında yüklü bir tazminatla 6 ay dinlendikten sonra işine geri dönmüştü. Bugün de Galatasaray Hacısalihoğlu ile kesin olarak yollarını ayırdığını açıkladı.

SEDEF HACISALİHOĞLU KİMDİR: Mali İşler ve Kurumsal Hizmetler Direktörü, Trabzon'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü'nden mezun olan Hacısalihoğlu,Arthur Andersen Denetim Bölümü'nde, Arthur Andersen ve Ernst & Young denetim şirketlerinin birleşmesiyle Ernst & Young şirketinde Denetim Müdürü ve Kıdemli Denetim Müdürü olarak görev yaptı.

2001 yılından beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) sertifikasına sahip olan Sedef Hacısalihoğlu, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası üyesi ve Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisansı vardır. 2018 yılı Şubat ayından bu yana Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'de Mali İşler ve Kurumsal Hizmetler Direktörü olarak görev yaptı.

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan Türkiye turuna çıkıyor! Başkanların kaderi belli olacak...
KYK burs başvuruları ne zaman 2018 KYK burs başvuru ÖSYM sayfası
Oğuzhan Uğur kimdir kaç yaşında Ekşi Sözlük'ü fena gömdü!
Savcılık düğmeye bastı komiserlik sorularını sızdıranlara operasyon
ABD uyardı! Cevabımız çok daha güçlü olur!
Okul tatil günleri 2020 2. ara tatil nisan ayının kaçında?
Yorumlar