Şampiyondan olay sözler: 'Beni kaybedersiniz'

Şampiyondan olay sözler: 'Beni kaybedersiniz'

Khabib Nurmugamedov resmi Instagram hesabından UFC’ye sitem dolu açıklamalar yaptı. Nurmugamedov, gerekirse sözleşmesini tek taraflı olarak fesih edebileceğini söyledi.

Şampiyondan olay sözler: 'Beni kaybedersiniz' - Sayfa 1

UFC şampiyonu Khabib Nurmugamedov olaylı müsabakadan sonra resmi Instagram hesabından UFC’ye sitem dolu açıklamalar yaptı. Nurmugamedov, gerekirse sözleşmesini tek taraflı olarak fesih edebileceğini söyledi.

Şampiyondan olay sözler: 'Beni kaybedersiniz' - Sayfa 2

Khabib Nurmugamedov, “Neden otobüsümüze saldırıp arkadaşlarımızı yaralayan kişileri cezalandırmıyorsunuz, neredeyse bizi öldüreceklerdi, neden kimse onların benim dinimi, ırkımı ve ailemi aşağılamasına bir şey demiyor? Her iki taraf da kavgaya karışmışken neden sadece benim takımım cezalandırılıyor? Eğer bu olayları benim başlattığımı söylerseniz ben de aslında onların başlattığı şeyi kendim bitirdim derim” dedi.

Şampiyondan olay sözler: 'Beni kaybedersiniz' - Sayfa 3

"İLK YUMRUĞU McGREGOR ATTI" Nurmugamedov, sözlerine arkadaşlarını savunarak şöyle devam etti: "Eğer ille de birini cezalandıracaksanız beni cezalandırın, arkadaşım Zubaira Tukhugov’un bu olanlarla ilgisi yok. Eğer arkadaşımın bu durumuna sessiz kalacağımı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Şampiyondan olay sözler: 'Beni kaybedersiniz' - Sayfa 4

Sadece Conor’a vurdu diye Zubaira’in dövüşünü iptal ettiniz, fakat bir noktayı kaçırıyorsunuz. Eğer videoyu incelerseniz önce Conor McGregor'un başka bir takım arkadaşıma vurduğunu görürsünüz.