Şamil Oymak babası kimdir Kadıköy Acil olayının tüm gerçekleri ortaya çıktı

Kadıköy Acil adlı topluluğun şu anki sanatçılarından Şamil Oymak, söyledikleriyle gündemin ilk sıralarına yerleşti. Peki Rapçi Şamil Oymak, bünyesinde bulunduğu Kadıköy Acil'e ne dedi? İşte olayın tüm bilinmeyenleri.

Rap müzik dinleyenlerin yakından tanıdığı isim Şam (Şamil Oymak), bugün en çok konuşulan isimler arasına girmeyi başardı. 2 gün önce Kadıköy Acil grubu ile birlikte çıktığı bir konser esnasında organizatörlerin sesini kıstığını iddia ederek ağır hakaretlerde bulunan Şamil Oymak, grubun şu an başında bulunan Selo (Selahattin Ergün) isimli kişi ile ters düştü. Çünkü Selo, sorunun organizatörde olmadığını söylemişti. Asıl olay da bu saatten sonra başladı.

Grup lideri ile tartışma: Zilal Hatipoğlu isimli bir twitter kullanıcısı, olayın devamını şu şekilde anlattı; Sahne olayından sonra Selo organizatöre degil de sesçiye suc atıyor ve organizatörün hiç suçunun olmadığını söylüyor. Şam ise buna karşı çıkıyor ve aralarında tartışıyorlar. Daha sonra Şam gece yarısı Instagram hesabından storyler paylaşıyor.

Şam'ın evine gidiliyor: Kadıköy Acil grubundan diğer arkadaşları, Şam'ın hesabının çalındığını düşünüyorlar ama yazıları paylaşan Şam'ın ta kendisiydi. Şamil Oymak'a inanmayan arkadaşları video istiyorlar ve storyden açıklama yapıyor video ile. Sonrasında İstanbul Trip'ten ve Kadıköy Acil'den arkadaşları Şam'ın evinde gidiyor. Şam o esnada canlı yayın yaparken telefonu zorla elinden alınıyor ve telefonuna el konuluyor.

Zorla tweeti paylaşmışlar: Şamil Oymak, açıklamalarında attığı storylerin, telefonunun onların elinde olduğu icin anında silindiğini söylüyor. O sırada Şamil Oymak'ın evine gidenler arasından Rapçi Çağrı Ünsal şu tweetleri atıyor. Daha sonra Şam'ın telefonu elinde olan Çağrı Ünsal, el koydukları Instagram hesabından attığı tweetin görüntüsünü story olarak paylaşıyor. Şamil Oymak ise bunu kendisinin göndermediğini söylüyor.