BIST 1.524
DOLAR 7,47
EURO 9,02
ALTIN 439,36

Safiye Soyman ne diyor böyle 'O bacaklar, o vücut, göğüsler...'

'Dünya Güzellerim' programında herkesi kırıp geçiren Safiye Soyman, program hakkında açıklamalarda bulundu. Safiye Soyman Bülent Ersoy'u öve öve bitiremedi.

'Dünya Güzellerim' programında herkesi kırıp geçiren Safiye Soyman, program hakkında açıklamalarda bulundu. Safiye Soyman Bülent Ersoy'u öve öve bitiremedi. 'Dünya Güzellerim' programında herkesi kırıp geçiren Safiye Soyman, program hakkında açıklamalarda bulundu. Safiye Soyman Bülent Ersoy'u öve öve bitiremedi.

Hangi isim en zordu? Banu Hanım. Daha önce sadece bir iki defa karşılaşmıştım. Bülent Hanım yıllar öncesinden arkadaşım. Bülent Hanım’ın yufka gibi yüreği vardır. Bir anda parlar, bir anda söner. Aç kaldığı zamanlar mı? (Gülüyoruz) Onu aç bırakmayacaksın. O zaman siniri tavan yapıyor. Bakma onun cüsseli durmasına. Valla bir şey yemiyor. Portakal suyu, ananasla yaşıyor. 14 saat yolculuk yapıyoruz. Su içmiyor, tuvalete gitmemek için. Titiz, temiz! Haksızlığı sevmez, doğrucu başıdır. Korktunuz mu oralarda? Giderken bir yığın aşı yaptırdık. Böcek sokar, bir şeyler ısırır dediler. Öyle şeylerden korktum. Zaten dört dünya güzeli bu zorlukta, hanımefendiliklerini koruyabilir mi? Peki, ne öğrendiniz? Hayatta oralarda yaşayamam! İnan dönüşte ülkemin toprağını öptüm. “Bir daha gider misin oralara” desen, hayatta gitmem!

“Programın bir kısmı Türkiye’de çekildi” diye haberler çıktı... Kesinlikle dedikoduydu. Bizim işimiz çok reyting aldı. Oradaydık. Kimin egosu sizi zorladı? Burcu çok iyi bir kız, ama etliye sütlüye dokunmadı. Sessiz kaldı. Benim egom hiç yoktur. Banu ve Bülent Hanım’ın arasında yatıştırıcı görevi gördüm. Dalaşmalar oluyordu, ertesi gün kimsede küslük kalmıyordu.

Bütün kavgalar gerçek miydi? Evet. Kameralar kapandığında daha büyük, saç saça baş başa kavgalar bile oluyordu! Kimse ayırmıyordu, saldım çayıra mevlam kayıra! Banu çok zor, dediğim dedik sabit fikirli. Kendini 80’lerde, 90’larda sanıyor. “Dön kızım, artık oralarda değiliz” diyorsun, anlamıyor. “Bırakıyorum, yeter” dediniz mi? Vietnam’a gelirken bavullarım Nepal’de kaldı. Elbisesiz, iç çamaşırsız kaldım! Akşamdan çamaşırlarımı yıkamak zorundaydım. Bülent Hanım’dan kıyafet ödünç aldım. Pahalı saatim kayboldu. Çok ağladığım şeyler oldu...