DÜNYA

Safari sırasında korkunç olay! Gergedan araçtakilere böyle saldırdı

MEKSİKA'da Puebla şehrinde bulunan bir safari parkında ziyaretçiler korku dolu anlar yaşadı. Bir gergedan ziyaretçilerin içinde olduğu araca sinirlenerek defalarca vurdu. İşte korku dolu o anlar...

MEKSİKA'da Puebla şehrinde bulunan bir safari parkında ziyaretçiler korku dolu anlar yaşadı. Bir gergedan ziyaretçilerin içinde olduğu araca sinirlenerek defalarca vurdu.

METRELERCE SÜRÜKLEDİ: Sosyal medyada Angel Gonzalez tarafından yüklenen videoda öfkeli gergedan, safari yapan araca saldırıyor. Öfkesi dinmeyen hayvan aracın arkasına geçerek metrelerce sürüklüyor. Kimsenin yaralanmadığı olay, arkada bulunan başka aracın içindekiler tarafından kayda alındı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar