BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
HABER /  GÜNCEL

Sabiha Gökçen yılın en iyi havalimanı ödülünü kazandı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı 30 milyon ve üstü yolcuya sahip havalimanları arasından "Yılın En İyi Havalimanı" seçildi.

Abone ol

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG), 2002 yılından beri verilen dünyanın önde gelen havacılık organizasyonlarından CAPA Havacılık Mükemmellik Ödülleri'nde havacılık sektörüne küresel ölçekte yaptığı büyük katkılar ve yıl içerisinde 30 milyonu aşan yolcu sayısıyla "Yılın En İyi Havalimanı" ödülüne layık görüldü.

Ödüller 10 ayrı kategoride verildi 

Uluslararası bağımsız bir jüri tarafından belirlenen Havacılık Mükemmellik Ödülleri toplam 10 ayrı kategoride verilirken, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ödülünü, 30 milyon ve üstü yolcuya sahip havalimanları arasından seçilerek kazandı.

Bu İSG'nin ilk ödülü değil

Türkiye'nin en büyük ikinci havalimanı olan İSG'nin başarıları ulusal ve uluslararası alanda pek çok ödüle layık görülüyor. İSG, 2014 yılında CAPA Havacılık Mükemmellik Ödülleri’nde 15-25 milyon yolcu kategorisinde "Yılın Havalimanı", 2010 yılında da Dünya Düşük Maliyetli Havayolları Kongresi (World Low Cost Airlines Congress) tarafından "Dünyanın En İyi Havalimanı" seçilmişti.

Ayrıca bu yıl en iyi müşteri deneyimi yaşatan markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’ın havalimanlar kategorisinde de birinciliğe layık görülen İSG, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından olan Fortune Dergisi tarafından da "Yılın İşletme Destek Hizmetleri Ödülü" verilmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
PSG Galatasaray maçı öncesi bilet skandalı
Kök hücre nakli nedir nasıl yapılır sürekli düşük yapan kadınlara umut!
Donald Trump yine geri adım attı: Beklemeye aldık!
Şenol Güneş: 50 bin kişilik destek bekliyoruz
Beşiktaş Lens'ten kurtulmak istiyor
Söylentiyi duyan nüfus müdürlüklerine koştu
Beşiktaş, Kasımpaşa'ya konuk oluyor
Mahkemeden Uber'i üzecek bir gelişme daha BTK'ya başvurdu
Adnan Menderes'in makam otomobili Aydın'a getirildi
Vedat Muriç şov yaptı Avrupa devleri yakın markaja aldı
Yorumlar 2 yorum