BIST 1.193
DOLAR 7,93
EURO 9,30
ALTIN 484,61

Rusya'da vahşet! 56 yaşındaki kadın beslediği domuzlara yem oldu

Rusya'nın Udmurtia bölgesinde meydana gelen korkunç olayda, domuzlara yem vermeye giden bir kadın, beslemek istediği hayvanlar tarafından vahşice katledildi.

Ülkemizde haram olan domuz, Avrupa ülkelerinde ve özellikle Rusya'da hem tüketilen hem de besletilen bir hayvan türüdür. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay, domuzların ne kadar vahşi hayvanlar olduğunu gözler önüne serdi. Rusya'nın Udmurtia bölgesinde yaşanan olayda bir kadını, beslediği domuzların yediği ortaya çıktı.

İlk önce bayılıp nöbet geçirdiği sanılan 56 yaşındaki kadının, vahşice domuzlar tarafından yendiği öğrenildi. Yüzü tanınmayacak hale gelip bilincini kaybeden kadının "suratının, kulaklarının ve omuzlarının tamamen yendiği" belirtildi.

Rus medyasına göre, adı açıklanmayan kadının eşi olay hakkında şöyle konuştu: "Olaydan bir gün öncesinde kendimi iyi hissetmediğimi söyleyerek akşam erken yattım, Uyandığımda eşimi göremeyince domuz ağılına gittim ve onun kısmen yenmiş bedeniyle karşılaştım"

Ayrıca, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı, adli tıp uzmanlarının görüşünün istendiği bildirildi. Rus medyasına konuşan dedektifler de, "yıllardır böyle korkunç bir olayla karşılaşmadıklarını" söyledi.