YAZARLAR

Ruslara votkayı içirmişler o Türkiye diz çökecek demiş!

Mesele uçak değil kardeşim! Sen hala anlamadın mı? Mesele Türkiye, mesele güçlü Türkiye ordusu, mesele Ortadoğu'da sultan olarak görülen Türkiye! Hadi gel... Yalandan direnme be sende Rusya!

Mesele uçak değil kardeşim! Sen hala anlamadın mı?

Mesele Türkiye, mesele güçlü Türkiye ordusu, mesele Ortadoğu'dasultan olarak görülen Türkiye! Hadi gel... Yalandan direnme besende Rusya!


Ne uçakmış arkadaş! Ne de tatlı mı tatlı, nazlı mı nazlı canınızvarmış...
Sen kara sınırın bulunmayan Türkiye'nin sınırını ihlal edeceksin,bir de yetmez gibi duymamazlıktan geleceksin ikazları, sonra dautanmadan hem suçlu hem güçlü misali üste çıkmaya çalışacaksın.

Yok öyle yağma arkadaş!

Mesele uçak değil kardeşim! Sen hala anlamadın mı?Mesele Türkiye, mesele güçlü Türkiye ordusu, mesele Ortadoğu'dasultan olarak görülen Türkiye! Hadi gel... Yalandan direnme besende Rusya!

 Ya hu siz değil miydiniz New York şehrinden havalanan veGüney Kore'nin başkenti Seul'e hareket eden Güney Kore yolcuuçağını sınırınızı ihlal etti gerekçesi ile düşürüp içindemürettebatı dahil 269 kişinin hayatına kast eden?


Siz değil miydiniz Çeçenistan'da lanet olası ırkçılığınız uğrunaeşinin gözü önünde kocasını çekip vuran? Daha nicesi...


Biraz daha geçmişe gidelim.


Siz değil miydiniz'komünizm' adıverilen bir ideoloji uğruna Rusya'daki Bolşevik ihtilalini vekatliamını yapan?


Tarih boyunca insanları bir bir kırıp geçiren siz değilmiydiniz?

Ya hu siz değil miydiniz New York şehrindenHavalanan ve Güney Kore'nin başkenti Seul'e hareket eden Güney Koreyolcu uçağını sınırınızı ihlal etti gerekçesi ile düşürüp içindemürettebatı dahil 269 kişinin hayatına kast eden?

 Şimdi bugün bu uçak krizi ile beraber olayı OsmanlıDevleti'ne kadar götürüp 'Dans eden Osmanlıpaşası' resmi yayınlamak hangi adiliğin ürünü?


Dün de olduğu gibi bugün de 'Sıcak denizlereinme' politikasından vazgeçmeyen, akıllanmayan, iflaholmayan Rusya sınırlarımızda DAEŞ'i vuracağım ayağına sivillerikatlediyor! Şaşırmıyoruz artık dün de böyleydiniz bugün de...


Size de kızmıyorum geçmişi kanla katliamla dolu bir devletin bugündünyaya huzur ve barış dolu bir hayatı getireceğine inananülkemdeki o avanaklara kızıyorum!


Daha düne kadar adının önüne TC ibaresini ekleyen, Andımızkaldırıldığı zaman Türklüğün, TC vatandaşlığının edebiyatını yapanama bugün ülkesini sırf Erdoğan düşmanlığı uğruna iki dakika dasatan o beş para etmez Rus sempatizanlarına kızıyorum!


Hayır kimsede demiyor "Bizim Rusya ile sınırımız yok o uçakorada ne halt arıyor?" diye de vay efendim neymiş"Sınır ihlali yapan uçak Rus uçağı imişbulaşmayacakmış"  hem de o milli gururumuzu ayaklaraltına almayan devlet...
Bostan korkuluğu mu bu ülke? Eskidendi eskiden...

ABD Türkiye haklı diyor! NATO Türkiye haklı diyor!Zaman paralel evrende kayboldu gidiyor, CHP'nin ilişki durumukarışık... Gavur kim ya hu kim?

 "12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli,bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?" diyenAhmet Hakan gibiler bir camı kırıldı diye iki yumruk yedi diyedünyayı ayağa kaldıranlardır. Ama kendi devletinin sınırları ihlaledilince n'olmuş yani diyebiliyor!


ABD Türkiye haklı diyor!
NATO Türkiye haklı diyor!
Zaman paralel evrende kayboldu gidiyor, CHP'nin ilişki durumukarışık...
Gavur kim ya hu kim?

"Biz tezek yakmaya alışığız da Rusya tezek yemeyehazır mı?"


Söz konusu ne AK Parti ne Erdoğan söz konusu milli şerefin millinamusun senin bu kadar Rus hayranlığı varsa içinde seni Rusya'yaalalım bayım. Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayıp bir kez ülkenininyanında olmama huyunuz...

Sıktınız be kardeşim!


Onca şeye rağmen hala Rusya deyip ülkeni mi satıyorsun senden alasatış uzmanı yok şekerim!


Şöyle kafamı bir de Ruslara çevireyim diyorsun Kılıçdaroğlu'nunyaşadığı kafayı yaşamaya çalışan tiplerle dolu orası da...


Soğuk havaların etkisiyle beyne giden kan dolaşımı donan Rusya'danyürek yemiş açıklamalardan ilki: "Ayasofya'yıverin!"


Her nanaye maydanoz olup, boyundan büyük işlere kalkışan budengesiz pokemonlara köprüden önceki son çıkışı göstermek migerekiyor?
Ula uşağum ölmeyi bayılmak mı sanıyorsun?


Rusya ve Türkiye arasındaki uçak krizinde tansiyon yükselirken birgüneş doğdu! Irkçı lider Jirinovski, Türkiye'yi İstanbul'a atombombası atıp 9 milyon insanı öldürmekle tehdit etti.

Yavaş gel... Ayrıl da gel... Arkadaşın İstanbul'un nüfusunun 15milyon olduğundan haberi yok, yazık yaptığı tehdite bak...
Ruslara votkayı içirmişler o Türkiye diz çökecek demiş!


Yalnız bu kafayı bizim Kılıçdaroğlu'da yaşamayaz onu da aştınızartık. Hep bunlar Haydar Baş yüzünden. Adam size sundu tabi yeregöğe sığdıramadığı 'Ekonomi Modeli'buluşunu soluğu votka şişelerinin yanında aldınız.

Denize düşen Rusya Esed'e sarılmaya devam etsinbakalım...

 Bu işin sonu nasıl ne şekilde yola girer bilemem ama eğerRusya bu kafayla devam ederse biz ne kaybedersek o da en az bizimkadar kaybeder.

Kendi bilir...

Denize düşen Rusya Esed'e sarılmaya devam etsin bakalım...

Yorumlar20 yorum