Reytinglerde zirveyi kaptıran EDHO'da şok ayrılık! O oyuncu artık yok

Reytinglerde zirveyi kaptıran EDHO'da şok ayrılık! O oyuncu artık yok

Yeni sezona bomba bir başlangıç yapan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz salı günü yayınlanan bölümünde reyting sıralamasında zirveyi Kadın dizisine kaptırmıştı. Yeni bölümü merakla beklenen dizide şok bir ayrılık meydana geldi.

Reytinglerde zirveyi kaptıran EDHO'da şok ayrılık! O oyuncu artık yok - Sayfa 1

Salı günlerinin vazgeçilmezi olan ve reytinglerde listenin ilk sıralarında kendine yer bulan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde, Ateş'in ihaneti ortaya çıkarken, Hızır'ın yeni düşmanı Muzi ise İlyas'a suikast düzenlemişti. Ünal ise Muzi'den bu savaşı bitirmesini istedi ancak Muzi, Hızır'ın kendisiyle uzlaşması şartını koşmuştu.

Reytinglerde zirveyi kaptıran EDHO'da şok ayrılık! O oyuncu artık yok - Sayfa 2

DİZİYE VEDA ETTİ! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın geçen sezonunun 104. bölümünde diziye dahil olan ve Ziya karakterine hayat veren Hakan Meriçliler son bölümde tek kurşunla öldü. Hakan Meriçliler'in EDHO'nun son bölümünde diziye veda etmesi izleyenleri şoka uğrattı. Peki dizide sadece 6 bölüm oynayabilen Hakan Meriçliler son bölümde neden öldürüldü?

Reytinglerde zirveyi kaptıran EDHO'da şok ayrılık! O oyuncu artık yok - Sayfa 3

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Parayla ikna edilemeyecek Hızır'ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır'a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir.

Reytinglerde zirveyi kaptıran EDHO'da şok ayrılık! O oyuncu artık yok - Sayfa 4

İzzet ise Muzi'nin Ateş'le işbirliği içinde yaptığı suikastlerden rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder.