HABER /  GÜNCEL

Reyting rezaleti ortalığa böyle saçıldı

Siz siz olun eğer TV'den kısmet arıyorsanız dikkatli olur her an tezgaha gelebilirsiniz.

İNTERNETHABER- TV ekranlarında kısmetini arayanlar dikkat, siz de tezgaha gelebilirsiniz! Fox TV'nin reyting yalanı, adaylar kavga edince ekrana saçıldı. Programın sunucuları, yalanı toparlamaya çalışsa da ekrana yansıyan rezalet Türk televizyonculuk tarihine bir kara leke daha çaldı!

Deniz Feneri'nin bir dönem ekran yüzü olan Uğur Arslan ile sanatçı Songül Karlı’nın Fox TV’de hazırlayıp sunduğu “Su Gibi” adlı evlilik programında adaylar kavga etti, yalanlar bu kez ortalığa saçıldı. Arslan, ekranda kurulan “reyting tezgahını” örtbas etmeye çalışsa da adaylar susmadı ve yönetmenin kurduğu tezgahın tamamını anlatıverdi.

ARSLAN SUSTURMAYA ÇALIŞTI AMA NAFİLE

Programda tantanayı çıkaran şey ise Ali Bey’in kendisinden oldukça küçük olan Huri Hanım’a kendisini istemediğini söylediği sözleri oldu. Ali Bey’in bu çıkışına sinirlenen Huri Hanım, programa yönetmenin isteği üzerine çıktığını söyleyerek, "Ali Bey ben de sizi istemiyorum. Yönetmen bana talip ol dedi. Hani tantana olsun... Reyting olsun..." diyerek programdaki kurulan çirkin tezgahı açıklayıverdi.

NE YAPTIN HURİ HANIM!

Huri Hanım'ın Ali Bey'in kulağına eğilerek söylediği bu sözler ekrana yansıyınca Arslan ve Karlı büyük şaşkınlık yaşadı. Bu sözler üzerine şaşıran Arslan, apartopar söze girerek "Huri Hanım bunları konuşmayın yani. Bunları görüşme odasında konuşursunuz." diyerek yaşanan rezaleti örtbas etmeye çalıştı,

ÖNCEKİ HABERLER
Gençlerin eğlencesi hastanede bitti
Cübbeli'den ilkokulda türbana fetva
Fransa'da Türk camisine ırkçı tehdit
Kore ile nükleer santral işi yattı
Ağca TRT'ye spiker olur mu?
2019'da kara cuma hangi gün yapılacak indirim saatleri
Yorumlar 24 yorum