BIST 1.474
DOLAR 7,35
EURO 8,91
ALTIN 416,98

Recep İvedik 6'dan ilk görüntü geldi! Peki ne zaman vizyona girecek?

Recep İvedik serisinin 6'ncı filmi için hazırlıklarını sürdüren Şahan Gökbakar, Instagram hesabından yayınladığı son videoda ilk sahne çekimlerin bittiğini duyurdu. Peki Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek? İşte hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Recep İvedik 6'ya dair merak edilenler...

Seyirciyle ilk buluştuğu andan itibaren sürekli bir ivme kazanan Recep İvedik serisinin 6'ıncı filmi olan 'Recep İvedik 6'nın haberini, Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından filmin afişini paylaşarak duyurmuştu.

Usta komedyen sevenlerini daha fazla bekletmeyerek Recep ivedik 6 için çekimlere start verdi. Set gününden ilk karesini sosyal medya hesabından paylaşan Şahan Gökbakar, "Recep İvedik 6 ilk set günü. Haydi hayırlısı. Gazamız mübarek olsun...Moda girdim bile" notunu düştü.

RECEP İVEDİK 6 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK? Şahan Gökabakr yine sosyal medya hesabından paylaştığı bir afişle merakla beklenen filmin vizyon tarihini duyurmuştu. 'Şahan Gökbakar'dan Recep'in Yeni Macerası' sözlerinin yazılı olduğu görselde filmin vizyona gireceği tarih Şubat 2019 olarak belirtilmişti.