Putin'in kızını boşadı manken sevgilisiyle evlendi! Yürek mi yedi?

Putin'in kızını boşadı manken sevgilisiyle evlendi! Yürek mi yedi?

Rusya lideri Vladimir Putin'in dansçı kızı Katerina Tikhonova'yı aldattıktan sonra boşanan Rusya'nın en zengin 75. iş insanı Kirill Shamalov, kısa süre sonra yasak aşkı manken Zhanna Volkova ile evlendi. Ruslar sosyal medyada coştu.

Putin'in kızını boşadı manken sevgilisiyle evlendi! Yürek mi yedi? - Sayfa 1

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski eşinden olduğu iddia edilen Katerina Tikhonova boşandı. ABD Hazine Bakanlığı tarafından, "Putin'in kızının eşi" olarak bilinen ve hakkında yaptırım kararı bulunan Kirill Shamalov, kısa süre sonra evliyken yasak aşk yaşadığı manken Zhanna Volkova ile evlendiği ortaya çıktı. Rus sosyal medya kullanıcıları, “Shamalov kendisine çok güveniyor herhalde” ve “Putin’den korkmadığına göre oldukça cesur olsa gerek” şeklinde yorumlar yaptı.

Putin'in kızını boşadı manken sevgilisiyle evlendi! Yürek mi yedi? - Sayfa 2

Putin’in eski eşinden olduğu iddia edilen kızı Katerina Tikhonova, bir süredir evli olduğu Rus iş insanı Kirill Shamalov’dan boşandı.

Putin'in kızını boşadı manken sevgilisiyle evlendi! Yürek mi yedi? - Sayfa 3

Rus basını, ABD Hazine Bakanlığı tarafından, "Putin'in kızının eşi" olarak bilinen ve hakkında yaptırım kararı bulunan Shamalov, genç bir mankenle evlendi.

Putin'in kızını boşadı manken sevgilisiyle evlendi! Yürek mi yedi? - Sayfa 4

Putin'in damadı Shamalov ile güzel manken Volkova’nın, evlilik devam ederken birlikte olup olmadığına dair bir açıklama yapılmadı.