BIST 5.005
DOLAR 18,64
EURO 19,64
ALTIN 1.075,92
HABER /  GÜNCEL

Pınar Aydın yeni mesleği ne kiminle evli Pınar Aydın eşi kim?

2004 yılında Akademi Türkiye ses yarışmacı ise olay olan ve yarışmayı üçüncülükle bitiren Pınar Aydın kimdir, kaç yaşında ve şimdi ne yapıyor mesleği ne soruları merak konusu oldu. Şimdi sade ve sessiz bir hayat süren Pınar Aydın Harun Ovalıoğlu ile evli ve bir oğlu var.

Abone ol

Bir dönemin çok konuşualan isimlerinden biri olan Pınar Aydın yeni yaşantısı ile merak konusu oldu. Pınar Aydın, Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba'nın kızı Pınar karakterine uzun dönem hayat verdikten sonra Kapalıçarşı, Kız Kaçıran, Akasya Durağı ve Bizim Okul dizilerinde rol aldıktan sonra uzun süre sessizliğe gömülmüştü. Oyunculuk, şarkıcılık ve söz yazarlığı yapan Pınar Aydın şimdilerde çoğu zamanını eşi ve ailesi ile birlikte Giresun'da geçiriyor.

Oyunculuğa ara veren, evlenen ve yılın büyük kısmını eşi ve ailesiyle birlikte Giresun'da geçiren Pınar Aydın yeni bir uğraşını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. İnternet üzerinden ağaç evlerinin fotoğraflarını paylaşan eski oyuncu 'doğayla baş başa kalmak isteyenler için güzel bir adres' açıklamasını yaptı.

2011 yılında da Dur Dedim adlı bir albüm çıkaran Pınar Aydın, sonradan daha sakin bir hayatı seçti. 31 Ağustos 2015'te Giresunspor'un eski kalecilerinden Harun Ovalıoğlu ile evlendi.

Şimdi mutlu bir evliliği ve Ayaz adında bir erkek bebeği var. Sözün kısası bir zamanların iddialı yarışmacısı, şimdi evli, mutlu ve çocuklu bir genç kadın.

YENİ MESLEĞİNİ DUYANLAR ÇOK ŞAŞIRIYOR

Yılın büyük bölümünü ailesiyle Giresun'da geçiren Pınar Aydın, artık bungalow evler kiralamaya başladı.

İnternet üzerinden ağaç evlerinin fotoğraflarını paylaşan eski oyuncu 'doğayla baş başa kalmak isteyenler için güzel bir adres' açıklamasını yaptı.

PINAR AYDIN KİMDİR?

Pınar Aydın (d. 16 Temmuz 1981, Bursa) Türk oyuncu, şarkıcı, söz yazarı.

Aydın, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında kız solist dalında Türkiye birinciliği ve ikinciliği olan Pınar, ayrıca amatör gruplarda solistlik yapmış. 5 kız kardeşten biri olan Pınar, mimar bir baba ve memur emeklisi bir annenin çocuğu. Aydın, gitar çalmakta ve resim yapmaktadır.

2004 yılında atv ve Kanal 1'de yayınlanmış olan müzik yarışma programı Akademi Türkiye'de üçüncü olmuştur.

2011 yılında "Dur dedim" adlı albüme imza atmıştır.