MEDYA

Paramparça 44. bölüm - Son sahneler

Paramparça 44. son bölümü final sahneleri... Paramparça'nın bu hafta 7 Aralık 2015 Pazartesi akşamı yayınlanan 44. son bölümünde neler oldu?

Paramparça 7 Aralık 2015 Pazartesi akşamı yayınlanan 44. son bölümünde Dilara’dan şirketin yönetimini devralan Cihan, uluslararası bir firma ile çok önemli bir ortaklığa imza atar.


Cihan’ın bu başarısıyla deliye dönen Harun elindeki son kozları oynamaya karar verir. Harun için artık Gülseren ile tanışmanın vakti gelmiştir. Cihan’ın başarısıyla gurur duyan Gülseren ise Cihan’ı taşıyıp taşıyamayacağı endişesine düşer. İşe, dış görünüşünü değiştirmekle başlar.


Harun ile Dilara arasındaki aşkın gittikçe büyüdüğünü gören Candan, Harun’u durduramayacağını anlar ve oklarını Dilara’ya çevirir. Hedefinde Ozan ve Cihan vardır ancak Harun da Candan’dan gelecek kötülüğü fark eder. Harun kendi yöntemleriyle Candan’a unutamayacağı bir ders verir. 


Dilara’nın hayatında biri olduğunu öğrenen Ozan, bu sır ismin peşine düşer ve hiç tahmin etmediği bir gerçekle yüzleşir. 

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar