Oyunseverlerin heyecanla beklediği 10 oyun

Oyunseverlerin heyecanla beklediği 10 oyun

Bu sezon oyun oynayanlar için çok hareketli geçecek. Yepyeni birçok oyun raflardaki yerlerini almak için tabiri caizse sıraya girmiş durumda. İşte dünyanın dört gözle beklediği ve en geç yıl sonuna kadar çıkar o müthiş oyunlar...

Oyunseverlerin heyecanla beklediği 10 oyun - Sayfa 1

MADDEN NFL 19: Sadece Amerikan kültürüne sahip oyuncular değil, pek çok oyuncu tarafından uzun yıllardır konsollarda oynanmaya devam eden seri, yeni oyunlar kazanmaya devam ediyor. "Konsollarda oynanmaya devam eden" seri dedik, çünkü oyun 2008 yılından beri PC platformuna çıkış yapmıyordu. Serinin son oyununda, yeni bir animasyon sistemi ile karşı karşıya olacağız. Bu yeni sistem; oyuncuların oyun zevkini iyi yönde mi yoksa kötü yönde mi etkileyecek, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Oyunseverlerin heyecanla beklediği 10 oyun - Sayfa 2

MARVEL'S SPIDERMAN: Spyro the Dragon ve Ratchet and Clank adlı oyunlarıyla tanınan Insomniac Games, New York şehrinin açık dünyasında geçen Marvel's Spider-Man’i oyunseverlere sundu. Insomniac Games'in klasik Marvel kahramanı Örümcek Adam, ağlarıyla sizleri son derece eğlenceli yeni bir maceraya davet ediyor.

Oyunseverlerin heyecanla beklediği 10 oyun - Sayfa 3

NBA 2K19: 2K Sports imzası taşıyan NBA 2K serisi, söz konusu basketbol oyunu olduğunda rakip tanımıyor diyebiliriz. Kısaca özetlemek gerekirse futbolda FIFA serisi neyse, basketbolda da NBA 2K serisi o.

Oyunseverlerin heyecanla beklediği 10 oyun - Sayfa 4

SHADOW OF THE TOMB RAIDER: Oyun dünyasının en köklü serilerinden biri olan Tomb Raider bir kez daha konsol ve PC’lerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Tomb Raider ismi ile yayınlanan oyun, Uncharted’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yenilenen dinamikleri ve hikaye örgüsü ile oyun severlerden tam not almayı başaran Tomb Raider, serinin devam garantisini de almıştı.