YAZARLAR

Örtülü terörist...

Bundan üç ya da dört yıl önceydi sanırım. Üsküdar'da katıldığım bir ödül töreninde sıramı beklerken kürsüye başürtülü bir kadın davet edildi.

Süleyman ÖZIŞIKsuleyman@internethaber.com

Bundan üç ya da dört yıl önceydi sanırım. Üsküdar'da katıldığımbir ödül töreninde sıramı beklerken kürsüye bir kadın davetedildi. 

Tesettüre bürünmüş, başı örtülü olan bu kadın konuşmasına dahabaşlar başlamaz salonu hınca hınç dolduranları irite etmeyebaşladı.

"Kim bu?" diye sordum, "HDP'liHüda Kaya" dediler. Önce dinden, imandan bahsetti amasonra meseleyi ıkına ıkına Kürt sorununa bağladı. 

 "Bugün Filistin'de İsrail Arapları nasıl öldürüyorsa,Türkiye'de de Türkler Kürtleri öyle öldürüyor"
 diyezırvalayamaya başlayınca bazı davetliler salonu terketti,bazıları ise protesto gösterilerinde bulundu.

Adeta kovulurcasına gönderildi salondan...

Dün; Meclis kürsüsünde yine o benzer zırvalarda bulunurkenrastladım kendisine. "Türkmenler, Araplar, Kürtler,Ezidiler ve bütün halklar IŞİD vahşetinden kaçmak için Afrin'egittiler. Siz gidip böyle bir halkıkatlediyorsunuz" diyordu. 

Gerçi Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı önce susturarak,sonra tokat gibi sözler kullanarak ağzının payını verdi vermesineama doğrusu beni kesmedi bu kadarı...

Bir defa şunu söylemezsem içime dert olacak. 

Bu ülkenin çocukları cephedeyken, içerideki hainleri milletinkürsüsünden böyle rahat rahat konuşturan,konuşturarak aziz şehitlerimizin ruhlarınıinciten devlete de adalete de milyon kere yazıklar olsun!

Ve bu kadın konuşurken onu sadece masalara vurarak veya sesiniyükselterek protesto etmekle yetinen vekilleri dekınıyorum.

Yok muydu orada kürsüye çıkıp bu kadının dışa vuran iç çirkinliğiniyüzüne haykıracak bir kişi Allah aşkına?

"Reyhanlı ve Kilis'te masumları canından eden roketleriatanlar mı masum halklardı be yalancı kadın?" diyecekkimse yok muydu?

"Şu tesettürlü kıyafetinle karşımıza geçip, camileri yakan,masum sivilleri ve dahi anne karnındaki bebeleri katledenteröristlere masum demeye utanmıyor musun berezil" diyecek bir kişi yok muydu o salonda?

"Afrin'de sivil katliam var ise derhal kanıtla. Birfotoğraf karesi, bir görüntü göster" diyemedinizmi?

"Al sana İHA'dan çekilen görüntüler" diyerekAfrin'de YPG'lilerin sivil halkı zorla nasıl canlı kalkanyaptığını, canlı kalkan olmayanları nasıl katlettiğinigösteremediniz mi?

"Senin o masum halkların dağlarda o tünelleri niyeaçtı? O hendekleri niye kazdı, ABD'den gelen o silahları kime karşıkullandı?" diyecek bir Allah'ın kulu yok muydu?

Ve daha da önemlisi...

Düşünceleri yılanın zehrini andıran bu kadınla ilgili ne zaman birfezleke hazırlanacak? 

Bu örtülü terörist, parasını ödeyen milletin değerlerine,milletin kürsüsüne çıkarak daha ne kadar hakaretedecek? Mehmetçik'e ne zamanakadar "Katil" demeye devam edecek?

Savcılar duymadıysa, aha bu yazı ihbar kabul edilsin. Ve lütfen amalütfen milyonlar adına harekete geçsin.

Aşağıda yorum yapan okurların mesajları da “Suçduyurusu” kabul edilsin ve gereği yapılsın!

 SOSYAL MEDYADA TAKİPİÇİN:

Twitter:       twitter.com/slymnoz
Facebook: facebook.com/suleymanozisik
İnstagram: instagram.com/suleymanozi

Yorumlar95 yorum