BIST 1.127
DOLAR 8,28
EURO 9,75
ALTIN 500,98
GÜNCEL

Ordu'daki protokolde yaşanan kavgayı Enver Yılmaz delillerle açıkladı

ORDU'daki protokol kavgasının taraflarından Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Suat Çelik'i suçladı. Protokol kavgasıyla ilgili açıklama yapan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz delillerim var deyip flaş açıklamalar yaptı.

Ordu’nun Aybastı İlçesi Perşembe Yaylası Şenlikleri’nin dünkü son gün etkinlikleri öncesi, şenlik alanındaki protokol tribününde yer düzeni konusunda kavga çıktı. Belediye Başkanı Enver Yılmaz yaşananları anlattı.

'Bana elinin tersiyle, sinkaflı “git, kimsin lan” deyince orada bir arbede çıktı. Tamamen şahitlidir, arbede esnasında da benimle emniyet müdürü arasında temas dışında, ne polis ne jandarma özel hareketten bana, ne de bizim taraftan fiili bir temas olmamıştır. Teşekkür ediyorum jandarmamıza, polisimize, özel harekatımıza, zabıtamıza. Başından beri kurguladığı senaryoyu başlattı. Emniyet müdürü yukarıdan aşağı indi ortalığı karıştırdı, milleti birbirine düşürdü. Kendisi çekildi kenara, tüm jandarma özel harekat milletin seçtiği belediye başkanının üstüne geldi. Arkadaşlarımız Numan Bey'in himayelerinde Fatsa’ya intikal ettiler. Fatsa Devlet Hastanesi’ne gitti il emniyet müdürümüz. Bu yayınlayacağımız belge resmi belge. Üç tane doktor kendisinin rapor verilebilecek mahiyette bir hasta olmadığını belirtmek suretiyle rapor alamıyorlar, devlet hastanesinden. Şimdi bu doktorumuzun başına bir iş gelirse, raporu vermeyen hastanelerin yöneticilerinin başına bir iş gelirse vah memleketin haline.'

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum