DÜNYA

Önüne bakmayan kadın havuza düştü o anlar güvenlik kamerasında

Endonezya'da bir otelde güvenlik kamerasına yansıyan trajikomik olayda, elinde tabakla yürüyen bir kadın yanlışlıkla havuza düşüyor.

Endonezya'da bir otelde çekilen görüntülerde, açık büfeden yemeğini alan kadın, ortak alana doğru yürüyor. Yemeğini yemek için masa arayan kadın, bir anlık dalgınlıkla önündeki havuzu fark etmiyor, elindeki tabaklarla birlikte kendini suların içinde buluyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar