HABER /  MAGAZİN

Ömür Gedik kaç yaşında aslen nereli Ferhat Göçer ile neden ayrıldı?

Ömür Gedik kaç yaşında, aslen nereli ve Ferhat Göçer ile evli miydi soruları merak konusu oldu. 11 yıldır birlikte yaşayan çift geçtiğimiz gün ayrılma kararı aldı ve evleri ayırdı. Peki Ferhat Göçer ile Ömür Gedik neden ayrıldı, ayrılık sebebi ihanet mi yoksa Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer mi?

Ömür Gedik son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. 11 yıldır büyük aşk yaşadığı şarkıcı Ferhat Göçer'den anlaşmalı olarak ayrıldıklarını söyleyen Ömür Gedik kaç yaşında, aslen nereli ve Ferhat Göçer ile neden ayrıldı soruları ise kafaları karıştırdı.

Evli olmayan ve 11 yıldır birlikte yaşayan medyatik çift ani bir kararlar ayrılma kararı aldı.Birlikte yaşadıkları evi terkeden ise 47 yaşındaki Ömür Gedik oldu. Magazin kulislerinde ikiliyi ihanet iddialarının ayırdığı söylenirlen Ferhat Göçer'in kızı Yağmur'un da ayırılıklarında etkili olduğu söylentiler arasında. 

ÖMÜR GEDİK KİMDİR: Ömür Gedik, 22 Aralık 1970 tarihinde doğdu. Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Filolojisi'nden 1992'de mezun oldu. Üniversite yıllarında okulun müzik klübünde aktif olarak çalıştı. Bölümün seçmeli olarak verdiği sinema derslerine katıldı. Ayrıca sınırlı sayıda öğrenci ile gerçekleştirilen creative writing derslerinde beş dönem boyunca hikaye ve senaryo yazımı üzerinde çalışmalar yaptı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra Sabah Dergi Grubu'nda çalışmaya başlayan Ömür Gedik, 1993'te Hürriyet'e geçti. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Hazırlık Bölümü'nde 1 sene okutmanlık yaptı. 1999 yılında Hürriyet Kültür Sanat Servisi'nde görev yapmaya başlayan Ömür Gedik'in Hürriyet Kelebek'te ağırlıklı olarak sinema üzerine yazılara yer verdiği bir köşesi vardır. Televizyonculuğa 2004′te başlayan Ömür Gedik 1 sene boyunca tv8′de sinema içerikli Stüdyo programını hazırladı ve sundu. 2005′ten itibarenKanal D'de yayınlanan sinema programı Cinemania'yı hazırlayıp sunmaktadır. 2012 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin açılışı Ömür Gedik tarafından yapıldı.

Ömür Gedik üniversite yıllarında kendi kurduğu grupla başladığı müzik hayatını Teoman, Burak Kut ve Halil Sezai ile düet yaptığı ilk maxi single'ı "Portakal, Orda Kal" ile profesyonelliğe taşıdı.Halil Sezai ile seslendirdiği Paramparça o yılın en çok dinlenen ikinci şarkısı oldu. Bunun ardından ünlü İtalyan şarkıcı Al Bano ile düet yapan ve İskender Paydaş ile çalışan Gedik gazeteciliğinin yanında sahne hayatına da devam ediyor.

2015 yılında çıkarttığı "Hey Onbeşli" ve "Karşılaşma" isimli single çalışmaları ile büyük beğeni toplayan Gedik, çeşitli festival ve etkinliklerde de sahne alıyor.

ÖNCEKİ HABERLER
11 Şubat evde bakım maaşları 2 ilde yattı yeni il listesi sorgulama
Gençlik ve Spor Bakanlığına 3 bin 243 eleman alımı
Google Chrome önizleme özelliğini kullanıma sunacak
Manchester City Chelsea'yi paramparça etti
ABD'li Müslüman vekil İlhan Omar İsrail lobisinin tezgahını ifşa etit
Yarı çıplak pozları tepki çekti! Aleyna Tilki'nin konseri iptal edildi
Yorumlar