Olay iddia! Emre Aşık ve eşine feribotta dayak

Dostluk maçı için Çanakkale'ye gelen ünlü futbolculardan Emre Aşık, feribot sırası nedeniyle başlayan tartışmada darp edildi. Yaşanan arbedede Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık da yaralandı. İşte olaya ilişkin detaylar...

Olay iddia! Emre Aşık ve eşine feribotta dayak - Sayfa 1

Çanakkale 18 Mart Stadyumu'nda 2018 Troya Yılı kapsamında yapılacak dostluk maçı için Çanakkale'ye davet edilen ünlü futbolcu Emre Aşık, burada çok talihsiz bir olay yaşadı.

15
Olay iddia! Emre Aşık ve eşine feribotta dayak - Sayfa 2

Emre Aşık feribot sırası bekleme tartışmasında darp edildi. Yaşanan arbedede Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık da yaralandı. İlk tedavileri Eceabat'ta bulunan sağlık merkezinde yapılan çift, olayla ilgili Eceabat Karakolu'nda ifade verdi.

25
Olay iddia! Emre Aşık ve eşine feribotta dayak - Sayfa 3

EŞİ ARABADAN İNEREK GÖREVLİLERE HAKARET ETTİ: İddiaya göre saat 17.00'da Truva Atı'nın önünde yapılacak olan fotoğraf çekimine yetişmeye çalışan yıldız futbolcu, Eceabat İskelesi'nde feribot kuyruğuna girmeden Çanakkale'ye gelmek için izin istedi. Feribot görevlilerinin Aşık'ın talebini geri çevirmesi üzerine ünlü futbolcunun eşi Yağmur Aşık iddiaya göre araçtan inerek hakaret etti.

35
Olay iddia! Emre Aşık ve eşine feribotta dayak - Sayfa 4

ARBEDEDE AŞIK VE EŞİ YARALANDI: Feribot için sıra bekleyen araçların şoförleri ve çevredeki esnafın da gelmesiyle kavga büyüdü. Yaşanan arbedede Emre Aşık ve eşi yaralandı.

45