BIST 117.869
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 391,75
MAGAZİN

Olay görüntü! Annesi Kibariye'nin boşanacağını duyunca...

Eşinden boşanacağı iddia edilen Kibariye'nin, İzmir'de yaşayan annesi boşanma haberlerini televizyonda görünce göbek attı. İşte o anlar...

Önce iflas ardından ihanet haberleriyle gündeme gelen Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’tan boşanacağı iddia edilmişti.Kibariye bu iddiayı ‘Kofti bir durum yok, yuvamı yıkmam’ diyerek yalanlamıştı.

Eşinden boşanmayacağını söyleyen sanatçı, “İhanet ettiği söyleniyor. Gözümle görmeden boşamam” diyerek şaşkınlık yaratmıştı.

Kibariye'ye yeni şok! Kocası sarışın kadınla yakalandı

ANNESİ SOKAKTA GÖBEK ATTI: Boşanma iddiasıyla ilgili haberleri televizyondan izleyen şarkıcının İzmir’de yaşayan annesi Makbule Tokmak’ın göbek atarken çekilen görüntüleri bu sabah teve 2’de yayınlanan ‘2. Sayfa’da yayınlandı.

KİBARİYE KİMDİR?: 10 Ağustos 1960 Manisa gerçek adı Bahriye Tokmak olan Kibariye, 10 Ağustos 1960 tarihinde Manisa’nın Akhisar ilçesinde doğdu. 1974 yılından itibaren İzmir'de pavyonlarda şarkı söylemeye başladı. 1979'da Tunay Ürek ile evlendi. 1980'lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye, o yıllarda İzmir Fuarı'na gelen tüm sanatçıların dikkatini çeker. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar da vardır. Ünlü bestekar, sanatçıyı o zamanlar İstanbul'da Stardust gazinosunu çalıştıran Turgut Akyüz'e anlatır. Rahmetli Turgut Akyüz Kibariye'yi dinlemek ister. İzmir'den İstanbul'a gelen Kibariye'nin kaderi de böylece değişmeye başlamış olur. Gazinocu Turgut Akyüz tarafından çok beğenilen Kibariye Stardust gazinosunda sahne almaya başlar.

Kibariye çok kısa sürede gerek sesi, gerekse yorum her şeyden önemlisi de doğallığıyla tüm medyanın dikkatini çeker. Böylece bir teklif yılbaşı gecesi (1981) Televizyonundan gelir. Kibariye'nin yaşamını birden bire değiştiren yeni hayat başlamış olur. Kibariye "Kim Bilir" adlı parça ile çıkış yakalar ve 1981'den 1990'lara 21. albümünü yapmasını sağlar. Halkın Kibariye'ye gösterdiği yoğun ilgi çeşitli gazinolarda gece klüplerinde Anadolu ve Avrupa turnelerinde çalışması sağlar. Bu çıkış Özel TV kanallarının da ilgisini çeker. İlk show Darısı Başınıza isimli evlendirmeyi konu alan eğlence programı ile Kanal 6 ile başlar, daha sonra "Eğlen Coş İşte Kiboş" ismi ile ATV'de devam eder daha sonra 'de Kibariye ile ve de son olarak de yapılan program ile sona erer. Kibariye'nin bugüne kadar çalışmış olduğu şirketler Süper Atlas Plak-SembolPlak, Bayşu Müzik,Makro Müzik-Banko ve de son olarak Prestij Müziktir.Kibariye'nin "Gülümse Kaderine" adlı albümü, 20 Şubat 2006'da yayınladı. Kibariye'nin "Anlayamazsın" adlı son albümü, 12 Mayıs 2008'de yayınladı.İkinci evliliğinden Birgül adlı bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar