BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30

Okan Kurt izin vermedi Demet Akalın'ın hevesi kursağında kaldı

Demet Akalın, Emrah Karaduman'ın albümünde seslendirdiği 'Ses Kes' şarkısına Amerika'da klip çekecekti ancak plan iptal oldu. Nedeni ise eski eş Okan Kurt...

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt, anlaşmalı olarak 2 dakikada boşandı. Çiftin birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmediği öğrenilirken kızları Hira'nın velayeti anne Demet Akalın'a verildi. Demet Akalın, konuyla alakalı yaptığı açıklamada “Zor bir süreç. Bu dönemde dört elle işime ve kızıma sarılacağım. Beni onlar toparlayacak” demişti.

HİRA'NIN DEDİĞİNİ DUYUNCA 'BOŞA' DEDİ : Bu arada boşanma kararının detayları da su yüzüne çıkmaya başladı. Çiftin iddia edildiği gibi buna önceden karar vermediği, ayrılığa Kurt’un borçlarından dolayı eve haciz gelmesinin sebep olduğu ortaya çıkmıştı. Odasındaki TV ile bilgisayarı alınan Hira, “Köpeğimi bari almasınlar anne” deyince gözyaşlarına boğulan Demet Akalın o an son kararını verip avukatına “Bizi boşa” dedi.

OKAN KURT İZİN VERMEDİ PROJE İPTAL OLDU: Demet Akalın'ın Emrah Karaduman albümünde seslendirdiği 'Ses Kes' şarkısı bugün görücüye çıktı. Aleyna Tilki, bu şarkıya Amerika'da klip çekecekti. Ancak proje iptal oldu. Geçtiğimiz hafta Okan Kurt'tan tek celsede boşanan Demet Akalın'la birlikte ikilinin kızları Hira da Amerika'ya gidecekti. Ancak Okan Kurt, kızı Hira'nın Amerika'ya gitmesine izin vermedi.

Bu gelişme üzerine klip yine Aleyna Tilki tarafından Türkiye'de çekilecek.