BİLİM - TEKNOLOJİ

OIS testinde Galaxy Note 8 sınıfı geçti

Galaxy Note 8, iPhone X, Huawei Mate 10 Pro ve Google Pixel 2, OIS video performansı değerlendirmesiyle karşı karşıya geldi.

Evan Rodgers, teknoloji devlerinin yeni telefonlarını arka kamerasıyla yolda yürürken yaptığı çekimlerle oluşan titreşimleri ve cihazlarda yer alan OIS'in ne kadar iyi olduğunu denedi. Yaptığı testi Galaxy Note 8, iPhone X, Huawei Mate 10 Pro ve Google Pixel 2 cihazları üzerinde deneyen Evan Rodgers'ın çekimlerine göre Galaxy Note 8'in, diğer cihazlara göre daha başarılı olduğu görülüyor.

Yolda yürürken yaptığı çekimlerin videosunu paylaşan Evan Rodgers, ardından metroda çekilmiş ikinci videoyu Twitter hesabından yayınladı. İkinci videoda da Galaxy Note 8'in titreşimlerden etkilenmediği görülüyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar