O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür gittiği AVM'yi yıktı geçti!

O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür gittiği AVM'yi yıktı geçti!

Tv 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının muhteşem sesiyle bu sezon birincisi olmayı başaran Ferat Üngür, Diyarbakır'ı salladı.

O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür gittiği AVM'yi yıktı geçti! - Sayfa 1

O Ses Türkiye'de daha ilk elemelerde şampiyon olacağı söylenen, koçu olarak Murat Bozu tercih eden ve finalde ezici bir üstünlükle şampiyonluğa ulaşan Ferat Üngür, ilk konserini Diyarbakır'da bir AVM'de verdi. Konser günü Ceylan Karavil Park AVM’de tam 132 bin kişinin ağırlandığı öğrenildi.

O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür gittiği AVM'yi yıktı geçti! - Sayfa 2

Aslen Diyarbakırlı olan Ferat Üngür ilk konserini memleketinde vererek resmen izdihama neden oldu. Seslendirdiği şarkılarla sevenlerine unutulmaz bir an yaşatan Üngür, hemşerilerine seslenerek ilk konserinin Diyarbakır’da gerçekleşmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür gittiği AVM'yi yıktı geçti! - Sayfa 3

Finale Beyaz'ın takımından Umut Kaç ile birlikte kalan ve şampiyon olmayı başaran Ferat Üngür, ilerleyen günlerde yeni konserler vermeyi planlıyor.

O Ses Türkiye şampiyonu Ferat Üngür gittiği AVM'yi yıktı geçti! - Sayfa 4

Ferat Üngür, daha ilk elemelerde O Ses Türkiye'de seslendirdiği türkü ile dikkatleri üzerine toplamış ve söylediği türküyü stüdyodaki izleyiciler ve jüri üyelerinin talebiyle bir kez daha seslendirmişti.