BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
MEDYA

Nur Viral'in programında şoke eden itiraf! Bacanağım gece eşimi...

Nur Viral'in Hayatta Her Şey Var programına bağlanıp bacanağı ve baldızının eşini kaçırdığını iddia eden adamın itirafları izleyen herkesi şoke etti.

Beyaz TV'de ekrana gelen; Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı 'Hayatta Her Şey Var' programında şoke eden bir itiraf gündeme geldi. Canlı yayına telefonla bağlanan bir adam, gece uyurken baldızı ve bacanağının eve gelip karısını kaçırdığını iddia etti. İsmini vermek istemeyen 4 çocuk babası adam, şunları dile getirdi;

"Ben alkol içen biriyim. Baldızım ve bacanağımın alkolün dışında başka kötü alışkanlıkları da vardı. Ve o kötü alışkanlıklarından bana içirdiler. Gece uyuduğum zaman da eşimi alıp götürdüler. 2 aydır eşimi arıyorum. 4 çocuğum var. Bir tanesi daha yeni evlendi. Ben telefon dahi kullanmıyorum. Ne eşimi aldattım ne başka bir şey yaptım."

Programa konuk olan uzman Canten Kaya'nın "Peki eşinizin sizi terk etme nedeni ne?" sorusuna ise ismini vermek istemeyen izleyici şu sözlerle yanıt verdi;  

"Biz üç kardeşiz. Üçümüzde aynı işi yapıyorduk. Ancak alkol kullandığım için diğer biraderlerim beni işten kovdular. İşim gücüm olmayınca da eşim beni dışlamaya başladı. Bunu da baldızıma ve bacanağıma söylemiş. Baldızım ve bacanağım da gelip beni uyuttular. Hangi erkeğin evine bir bacanak girip karısını alabilir? Böyle bir yasa var mı? Benim anlamadığım bu. Çocukları da almış gitmiş. 15 tatilde çocuklarımı geri göndermiş. Çocuklarıma anneniz nerde diye sorduğumda söylemiyorlar."

Bu şikayetleri dinleyen Canten Kaya ise izleyiciye alkolü bırakması ve çalışmaya başlaması durumunda eşinin geri gelebileceğini söyledi. 

Sitene Ekle
Yorumlar