Neye uğradıklarını şaştılar 'Bu kafa kimin kafası'

Dünyaca ünlü bir moda markasının Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen sonbahar - kış 2018-19 defilesi büyük ses getirdi. Nasıl getirmesin! Kucaklarda kaşınan kafalar, yarasalar, ameliyathane ortamı ve üçüncü gözler...

Moda haftası, moda haftası olalı böyle defile görmedi. Düşünün ki kendi kafanızı kolunuzun altına aldınız ve ortalarda geziyorsunuz. Kendiniz için düşüncesi bile korkunç olan bu durumu karşınızdaki kişide görseniz?

Dünyaca ünlü bir moda markasının Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen sonbahar - kış 2018-19 defilesi büyük ses getirdi. Nasıl getirmesin! Kucaklarda kaşınan kafalar, yarasalar, ameliyathane ortamı ve üçüncü gözler... Dünyanın bir türlü anlam veremediği bu defile amacına ulaştı tabi herkes tarafından çok konuşuldu. Bu arada defilede Türk model Öykü Baştaş da her aldı.

Defilenin şüphesiz en ilginç ve en çok dikkat çeken detayı ise mankenlerin ellerinde kendi kopmuş kafalarını taşımasıydı. Defile dekoru ve tasarımıyla sır dışı bir yolculuğa çıkardı.

Podyumu bir hastanenin ameliyat odasına çeviren markanın kreatif direktörü Alessandro Michele "insan üstü" modelleriyle hipnoz altındaymışçasına podyumda yürüttü.