Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı

Ölümle pençeleşen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Nergis Kumbasar, ''Bir Nergis'' adlı programında kız Yasmin Erbil'in babası için gözyaşlarına boğuldu.

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı - Sayfa 1

Yaklaşık bir ay önce evinin banyosundan düşerek hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ne yazık ki iyiye gitmiyor. Programında Metin Arolat’ı ağırlayan Nergis Kumbasar ‘Metin bizim canımız. Onu karşımda görünce çok başka yerlere gittim.' dedi. Konuşmakta güçlük çeken Nergis Kumbasar sözlerine şöyle devam etti:

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı - Sayfa 3

BU HALE NASIL GELDİ: Şuuru kapalı olan Mehmet Ali Erbil'in bu duruma nasıl geldiğini kız kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil geçtiğimiz günlerde şöyle açıklamıştı; “Bir kaburga kırığından bu nasıl olur diye düşünenler var haklı olarak. Kaburga kırıkları genellikle sadece ağrı yapar sonra da sorunsuz iyileşir. Az bir bölümü akciğere batar biraz kanama yapar akciğer söner. Hemen ufak bir müdahale yapılır hasta kısa sürede taburcu edilir.

Nergis Kumbasar Mehmet Ali Erbil için hüngür hüngür ağladı - Sayfa 4

''30 YILLIK HAYATIMAD RASTLAMADIĞIM BİR YARALANMA'': Abimin kaburga kırığı farklı. 30 yıllık cerrahi hayatımda rastlamadığım bir yaralanma. 7.5 litre kanama ardından 41 ünite kan ve kan ürünü verdirecek kadar sistemi bozan bir travma. Vücudun en önemli dev organı endoteldir. Endotel tüm damarların iç yüzeyini kaplar ve genişliği bir futbol sahası büyüklüğündedir. Böyle büyük travmalarda veya hastalıklarda endotel tabakasından milyarlarca madde salgılanır. Bunlar organlara zarar verir.