BIST 1.409
DOLAR 8,07
EURO 9,69
ALTIN 451,21
HABER /  MEDYA

Nazlı Çelik'in gözleri doldu, sesi titredi! Kahreden haberi böyle verdi

Star TV Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik, Şemdinli'de şehit olan asker ve korucular için bültenin başında anlamlı bir konuşma yaptı. Çelik'in acı haberi verirken sesi titredi, gözleri doldu.

Abone ol

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nden Türkiye'ye sızmak isteyen teröristlerle çatışmaya giren 8 askerimiz şehit olmuş, 4 terörist de ölü ele geçirilmişti. Şehitlerimizle ilgili Star TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Nazlı Çelik, adeta halkı sesi oldu. Çelik, acı haberi verirken sesi titredi, gözleri doldu ağlamaklı oldu.

"TÜRKİYE YÜREĞİNE TAŞ BASTI"

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nden Türkiye'ye sızmak isteyen teröristlerle çatışmaya giren 8 askerimiz şehit oldu, 4 terörist de ölü ele geçirildi. Çelik şunları söyledi; "Acının günü bugün, kederin günü karalar bağladık bugün de. Canlarımız gitti, oğullarımız şehit oldu. İsimleri söylendi, dualar okundu, cenazeler kalktı. Acılı analar, acılı çocuklar ağladı. Türkiye yüreğine taş bastı. Peki ya yarın unutacak mıyız onların isimlerini? Unutacak mıyız ailelerini, yavrusuz kalan anaları, kocasız kalan kadınları ve babasız kalan çocukları. Şehit maaşı bağlanacak ailelerine, çocuklar şehit çocukları bundan böyle devletin himayesinde olacaklar ama babasız artık onlar."

"UNUTMAYALIM DİYE SÖYLÜYORUM"

Çelik sözlerine şöyle devam etti: "Düşünün bir kez lütfen, gözünüzün önünden geçirin; gencecik yaşta şehit olanları bizim için şehit olan onları biz yaşayalım biz hayatımıza devam edelim diye kendi çocuğunu babasız bırakanları. Elbette hepimiz büyük acı, büyük öfke duyuyoruz ama yarın sabah olduğunda unutmayalım diye söylüyorum; 8 vatan evladı daha şehit oldu bugün. Bu vatan için bu bayrak dalgalansın diye canlarını feda etti. Haklarını nasıl ödeyeceğimizi düşünelim diye söylüyorum. Şehit maaşı, ailelerine devlet koruması ve dualar yetmez. Unutmayalım diye söylüyorum, bu vatan için canların feda edildiğini hafızalarımıza kazımamız için."

ÖNCEKİ HABERLER
Kalp Atışı Ali Asaf'ın eşi Aslı Tuğçe Kumral kimdir nereli?
Ahmet Edip Uğur neden istifa etti? Bu iddia konuşuluyor
İstanbul tarihinde bir ilk gerçekleşti! 440 bin kişi...
Kalp Atışı 18.yeni bölüm fragmanı bomba isim diziye katılıyor
PTT’den 7 kıtaya telgraf hizmet
AK Parti Ankara için sürpriz yapabilir! Melih Gökçek'in yerine...
Ucuz et satışı bugün başladı! Ucuz et satan marketler hangileri?
Trump'a Twitter darbesi! Hesabı silindi bakın neden?
Esra Erol Reşit annesini buldu mu Leyla Atay hakkında olay iddia
Ucuz et satan BİM kimin? Sahibi Mustafa Latif Topbaş kimdir?
Yorumlar 3 yorum