YAZARLAR

Muzaffer Aygün ile Titanic Deluxe Belek'te

Nisan ayında Deluxe hizmet anlayışıyla tatilcilerin hizmetine girecek olan ve merakla beklenilen Antalya Belek’teki yepyeni oteli Titanic Deluxe Belek’in kapılarını sizler için araladım.

 

Merhabalar;

Titanic Resorts & Hotels Yönetim Kurulu Üyesi MuzafferAygün ile 2013 yılının Nisan ayında Deluxe hizmetanlayışıyla tatilcilerin hizmetine girecek olan  ve meraklabeklenilen Antalya Belek’teki yepyeni oteli Titanic DeluxeBelek’in kapılarını sizler için araladım.

  

Her miliminde emek var

Türk otelciliğinin tüm dünyada gururu olabilecek Deluxebir otel geliyor

Çevre dostu bir otelcilik anlayışıyla Türk turizmine veotelcilik dünyasına kazandıracakları, tatilcilerin yeni gözdesiolacak Titanic Deluxe Belek’i ayağımızda inşaatçizmelerimizle adımladık, deyim yerinde ise ayak basmadık yerbırakmadık Muzaffer Aygün ile…

Muzaffer Aygün; tam bir yıldır temelinden enince ayrıntılarına kadar otelin inşaat sürecinde tüm ekibiyle omuzomuza ummalı bir çalışmaya koyulmuş. Büyük bir özveri, gayret,hassasiyet ve işlerine olan aşklarıyla gece, gündüz, dur duraktanımadan Titanic Otellerinin Amiral gemisi olacakDeluxe otellerinin açılışı için heyecan ve tutkuylaçalışıyorlar.

  

İşiyle yatıp kalkan adam;

Muzaffer Aygün

İşini en iyi yapan adama aşığım diyor

Ekibinin en önünde Muzaffer Aygün, TitanicOtellerinin yarınları için kendisini adeta hizmete adamış. En önde,en çok çalışan, en örnek isim olarak işinin patronu olmuş.

  

Titanic Deluxe Belek’te her şey Deluxe tatil içindüşünülmüş.

Doğanın içinde

Deniz,

Nehir,

Golf,

Çam ormanları,

Alabildiğine uçsuz bucaksız tatil

Antalya Belek’te yaklaşık 250 dönüm arazi üzerinekonumlandırılmış 1.5 km bakir bir sahil, nehir ve orman, 1200 yatakkapasitesi, birbirinden ilginç yiyecek içecek eğlence mekanları,kapalı, açık ve olimpik havuzları SPA’sı, toplantı salonları,villaları, deluxe odaları ve daha fazlası ile adeta bir tatilcenneti, ayrıcalıklar dünyası Titanic Deluxe Belek çok yakındaaçılıyor.

  

Duymayan kalmasın

Her çocuğun ortak dili

Çocukların vazgeçilmezi olacak bir otelgeliyor

Titanic Deluxe Belek’te her şey çocuklar içinen ince ayrıntısıyla düşünülmüş ve tasarlanmış bilim adası, karıncaçiftliği, çocuk bitki müzesi, yıldız harita izleme alanlarıçocukların sağlığı baz alınarak ahşaptan özel olarak dizayn edilmişinteraktif oyun salonları, 3 dilde film keyfiyle simultane çocuksinemaları, engelli çocuklar için yaşam alanları, bale ve jimnastikodaları, küçük arkeologları görev başına çağıracak, onlarınilgisini çekecek kültürel gelişimlerini destekleyici, eğlenereköğreten, geliştiren, keşfettiren kazı alanlarıyla antik dönemdekiPamfilya bölgesinin en önemli tiyatrolarından olan Perge veAspendos’a yolculuk ve daha bir çok sürpriz Titanic DeluxeBelek’te.

  

Bu Markayı Türkiye çok seviyor

Titanic otellerini dünya konuşuyor.

Titanic Otelleri Resort ve Şehir otelciliğindeülkemizde ve dünyada adım adım ayakları yere sağlam basarakkendinden emin bir şekilde yoluna devam ediyor.

Muzaffer Aygün aile olarak otelcilikte hizmetinen iyisini yaşatmak için yola çıktık. Titanic otellerini terciheden tatilciler bizim müdavimiz olsun istiyoruz ve bunlarıngerekliliklerini en üst düzeyde yerine getirmek için çalışıyoruz.Biz nasıl hizmet almak istiyorsak öyle düşünüyoruz. Ekmedenbiçmek Cenab-ı Allah’a mahsustur. En iyi yıldızın, en iyireklamın belirleyicisi, takdiri misafirimizin memnuniyeti vetavsiyesidir. Titanic Oteller Zincirini seçentatilcilerimize şükranlarımızı sunuyoruz, onların güven ve tercihibizi her geçen gün daha iyisini yapmak için motive ediyordiyor.

Böylesine büyük bir heyecan, istek ve azimle Türk turizmine veotelciliğine kendisini adamış bir aileyi, alın terlerini büyük biremekle ve gururla döktükleri otellerinde ziyaret ederek, güneşin batışına dek üstün bir performans azim ve istekleyaptıklarını yerinde görmek Türkiye’nin tüm dünyada gururuolabilecek bu özel oteli, Muzaffer Aygün veekibini sizlerle paylaşmak istedim.

Titanic Otelleri hizmeti ile konsepti iledünyadaki zincir otellerle yarışacak bir Türk markası olacaktırdiyen Muzaffer Aygün dünyanın tüm başkentlerindeyeni Titanic oteller zinciri açmayıplanladıklarını ve projelerini bu yönde devam ettireceklerini ifadeetti.

  

Titanic Otelleri Genel Koordinatörü GökhanÖzbatır;

“Genç otel müdürümüz Tafil Gürbüz Bildik iletüm ekibimize güveniyoruz. Nisan ayında açacağımız yeni otelimizTitanic Deluxe Belek’in otelcilik tecrübelerimizintoplamında ortaya çıkan bir otel olması ve böylesine özel bir otelprojesini Türk turizmine kazandıracak olmanın heyecanıiçerisindeyiz” diyerek duygularını ifade etti.

Son Sözü Büyükler Söyler

Seveceksiniz

Titanic Otelleriningüçlü ve saygınismi Mehmet Aygün“yeni doğacak bir bebek gibiheyecanımız, umudumuz, sevincimiz, inancımız var bizvarız” diyor, yüreğinin en derininden süzülüp gelen güçlüsesiyle.

  

Daha kapılarını aralamadan, otellerini en inceayrıntılarıyla benimle paylaşan Titanic Ailesine böylesine güzelbir tesisi ülkemize kazandırdıkları için şimdiden hayırlı, uğurluolsun, yolunuz açık olsun, ülkemizin turizmde medarı iftiharı olundiyerek, en içten başarı dileklerimle dostça el sıkışarak vedaettim.

Tatil tadında kalın.

Yorumlar