BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39

Mustafa Ceceli ilk kez açıkladı Selin İmer ile nikah tarihine bakın

Mustafa Ceceli boşanma sonrası ilk kez konuştu. Mustafa Ceceli Selin İmer ne zaman evlenecek nasıl tanıştılar? Selin İmer ile Mustafa Ceceli nerede tanıştı tüm detaylar haberimizde.

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Mustafa Ceceli. Bir hafta önce boşandıktan sonra yeniden Selin İmer ile evleneceğini açıklayan Mustafa Ceceli magazin gündeminden bir an olsun bile düşmüyor. Kimi kesim tarafından eleştirilen kimi kesin tarafından desteklenen Mustafa Ceceli şu an Miami'de. Miami'den açıklama yapan Mustafa Ceceli nikah tarihini de duyurdu.

BAYRAM SONRASI EVLENİYOR Sinem Gedik’ten boşandıktan bir gün sonra Selin İmer’le birlikte olduğu ortaya çıkan Mustafa Ceceli konuştu. Boşanma noktasına gelmelerinin iki seneyi kapsayan bir süreç olduğunu belirten Ceceli; Selin İmer’le bayram sonrası nikah kıyacaklarını, ancak düğün olmayacağını söyledi. Ünlü şarkıcı “Selin’le hayata aynı pencereden bakmamız bizi bu karar üzerinde buluşturdu” dedi.

Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ile ayrılık sürecine nasıl geldiklerini, evliliklerinin ilk ne zaman çatırdamaya başladığını, ilişkilerini bitiren nedenleri, sevgilisi Selin İmer ile nasıl tanıştıklarını ve evlilik kararını nasıl aldıklarını tüm detaylarıyla anlattı. İşte Mustafa Ceceli'nin olay yaratacak açıklamaları:

Elbette hiç kimse boşanmak için evlenmez, ayrıca boşanmayı da kimseye tavsiye etmiyorum fakat bazı durumlarda çocuğunuzun huzurlu bir ortamda büyümesi için bu adımı atmak zorunda kalıyorsunuz; bizim de yaptığımız buydu. Kamuoyunda sanki her şey bir haftada olup bitti gibi gösterildi. Oysa bu, son iki seneyi kapsayan bir birikimin sonucu.