Murat Güloğlu'nun yeni kanalına bakın eski arkadaşına rakip oldu

Murat Güloğlu'nun yeni kanalına bakın eski arkadaşına rakip oldu

Murat Güloğlu nerede hangi kanalda başlayacak? Murat Güloğlu Fox Tv'den kovulduktan sonra Kanal D'de sabah haberleri sunmaya başlayacak. Murat Güloğlu Twitter hesabından açıklama yaptı.

Murat Güloğlu'nun yeni kanalına bakın eski arkadaşına rakip oldu  - Sayfa 1

Murat Güloğlu, hafta sonları Çalar Saat adlı haber programında sunuculuk yapıyordu. Azerbaycan başkanıyla ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle işine ara verilen Murat Güloğlu'nun yeni adresi belli oldu. Daha önce Hürriyet gazetesinde yazmaya başlayan Murat Güloğlu, eski iş yerindeki arkadaşı İsmail Küçükkaya'ya rakip oluyor.

Murat Güloğlu'nun yeni kanalına bakın eski arkadaşına rakip oldu  - Sayfa 2

Farklı tarzıyla ve sunumuyla dikkat çeken Murat Güloğlu yeniden ekranlara dönüyor. Hafta sonları sunduğu haberlerle adından söz ettiren fakat Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve eşi hakkındaki edep dışı yorum yapması nedeniyle kovulan Murat Güloğlu artık Kanal D ekranlarında.

Murat Güloğlu'nun yeni kanalına bakın eski arkadaşına rakip oldu  - Sayfa 3

Hafta içi her sabah Kanal D'de Mutlu Ulusoy ile yayın hayatına başlayacak olan Murat Güloğlu bunun heyecanını yaşıyor. Twitter hesabından paylaşım yapan Murat Güloğlu böylece İsmail Küçükkaya'nın rakibi oldu.

Murat Güloğlu'nun yeni kanalına bakın eski arkadaşına rakip oldu  - Sayfa 4

Pazartesi günü ekranlara gelecek Günaydın Türkiye ile yeniden sunuculuk hayatına başlayan Murat Güloğlu ile Fox Tv'nin sevilen ismi İsmail Küçükkaya kıyasıya reyting mücadelesi verecek. Bakalım izleyiciler sabah haberlerini kimden izleyecek!