BIST 1.127
DOLAR 8,31
EURO 9,75
ALTIN 506,29
HABER /  CHP

Müjdeyi CHP'li verdi! Deniz Baykal hakkında flaş gelişme

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında bilgi verirken "Kendisi yürüteçle yürüyebiliyor. İnşallah çok kısa sürede, 24 Haziran’dan sonra yemin merasiminde hepimizle birlikte olacak. Buradan bu müjdeyi de vermiş olalım" dedi.

Abone ol

Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nde (ATİK) gerçekleştirilen CHP Antalya milletvekili aday toplantısında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Baykal’ın Antalya 1’inci sıra milletvekili adayı olduğunu hatırlatan Budak, şöyle dedi: "Sayın Baykal ömrünü ülkesi için feda etmiş bir parti büyüğümüz. Onun için onun talepleri ve bu halinde bile ‘Ülkeye katkı koymak istiyorum’ demesi bizim için yeterlidir.''

''MÜJDEYİ VERMİŞ OLAYIM''
''Son 2 aydır da hiçbir bir sıkıntısı yok. Aynı zamanda fizik tedavisi artık ciddi karşılık buluyor.'' diyen Çetin Osman Budak, ''Kendisi yürüteçle yürüyebiliyor. İnşallah çok kısa sürede, 24 Haziran’dan sonra yemin merasiminde hepimizle birlikte olacak. Buradan bu müjdeyi de vermiş olalım.” ifadelerini kullandı.

ÖNCEKİ HABERLER
YSK'dan taşınacak sandıklarla ilgili flaş açıklama
Meteoroloji saat verip uyardı! Sel ve su baskını...
Emeli bayram ikramiyesi tek seferde mi taksitle mi ödenecek?
Araplar ile PKK arasında çatışma çıktı!
3600 ek gösterge kapsamı dışında kalanlar kimler olacak?
Bugün öğleden sonra tatil mi mesai var mı?
Yorumlar 4 yorum