BIST 118.485
DOLAR 6,86
EURO 7,77
ALTIN 394,16
HABER /  GÜNCEL

Muhteşem Yüzyıl Kösem 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kösem'in öğrendiği gerçek sarayı karıştıracak. STAR TV'nin beğenilden dizisi Kösem'in 23. yeni bölüm detayları ve fragmanını internethaber.com'da izleyin.

Abone ol

Muhteşem Yüzyıl Kösem 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hareme yeni gelen Yasemin'in kız kardeşi olduğunu öğrenen Kösem Sultan ne yapacak? Zehirlenen Sultan Ahmed yeni bölümde ölecek mi? Safiye Sultan, kayıp şehzade İskender'i tahta geçirmek için planını devreye sokuyor... STAR TV'nin nefes kesen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 23. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 23. BÖLÜM FRAGMAN

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 22. SON BÖLÜM ÖZETİ

Cariye Yasemin, Sultan Ahmed'i zehirledi. Sultan Ahmed'in tahttan indirileceğine dair gelen haber, Kösem'in harekete geçmesine neden oldu. Ahmed'in rahatsızlığını da öğrenen Kösem, Yasemin'in Safiye Sultan'ın casusu olduğundan emindi. Yasemin yüzünden Kösem ile Ahmed'in arası açıldı. Ahmed’i korumak isteyen Kösem, Yasemin hakkında ağır bir karar verdi Kösem, Safiye’nin planlarını alt üst ettiğini düşünürken, Safiye düşmanına en ağır darbeyi vurdu.

Şehzade Osman'ın esir pazarından getirdiği genç bir kız, kardeşi Şehzade Mehmed ile arasında büyük bir kavgaya neden oldu. Osman ile Mehmed'in yumruk yumruğa kavga ettiğini gören Kösem neye uğradığını şaşırdı. Kösem'in yaptığı hamle iki kardeşin arasını iyice açtı.

Hümaşah Sultan, Cariye Yasemin'in Ahmed'i zehirlediğini öğrendi. Kayıp şehzadenin İskender olduğunu öğrenen Zülfikar, bu sırrın ağırlığı altında ezildi. Karısı Hümaşah Sultan'a verdiği söz nedeniyle Sultan Ahmed'e gerçekleri anlatmada kararsız kaldı.

Sultan Ahmed Camii görkemli bir şekilde açıldı. Kardeşi Şehzade Mustafa ile yeniden bağ kurmak isteyen Ahmed, onu da açılışa götürmek istedi. Mustafa'nın deliliğinin ortaya çıkmasından korkan Halime Sultan telaşa düştü.

Halime Sultan, Dilruba Sultan'ı Sadrazam Halil Paşa ile evlendirip güçlü bir müttefik kazanmak istedi ama Kara Davut Paşa bu evliliğe mani olmak için cesur bir adım attı.

ÖNCEKİ HABERLER
Turgut Özal'ın kayıp röportajı ortaya çıktı! O isme şok sözler
Putin'in sözcüsü: O para babamdan miras kaldı
Hastanede şoka uğradı! Temizlikçi kapıyı kilitleyip...
Bakın 3. Köprü'den ilk kimin aracı geçti!
Abdullah Öcalan partinin logosunu İmralı'da çizmiş
Migros kurbanlık hisse fiyatları 2020 belli oldu
Yorumlar