Muharrem İnce 24 Haziran'da alacağı oy oranını açıkladı!

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Erzincan'da vatandaşlara seslendi. İnce 24 Haziran'da alacağı oy oranına ilişkin konuşarak, "Birinci turda almaya yetmiyor ama yüzde 35’lerin üzerindeyiz. Canınızı sıkmayın" ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce 24 Haziran'da alacağı oy oranını açıkladı! - Sayfa 1

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Erzincan’da düzenlediği mitingte 24 Haziran'da alacağı oy oranını açıkladı. İşte İnce'nin o açıklaması: "Muharrem İnce şu anda oyunuz kaç’ derseniz. Birinci turda almaya yetmiyor ama yüzde 35’lerin üzerindeyiz. Canınızı sıkmayın."

111
Muharrem İnce 24 Haziran'da alacağı oy oranını açıkladı! - Sayfa 2

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Erzincanlılarla buluştu. Cumhuriyet Meydanı’nda seçmenlerine seslenen Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendisine oy istedi.

211
Muharrem İnce 24 Haziran'da alacağı oy oranını açıkladı! - Sayfa 3

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dün Erzincan’a gelmeden önce diğer adayların hesabına bağışta bulundu. İnce, rakipleri Recep Tayyip Erdoğan, Meral Akşener, Selahattin Demirtaş, Temel Karamollaoğlu ve Doğu Perinçek’in kampanya hesaplarına 500’er lira yatırdığını söyledi.

311
Muharrem İnce 24 Haziran'da alacağı oy oranını açıkladı! - Sayfa 4

Muharrem İnce Erzincan’da düzenlediği mitingdeki konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "Sayın Erdoğan, döviz kurları artıyor. Bu bize daha yüksek enflasyon ve daha yüksek faiz olarak geri dönecektir. Milletimiz gelir kaybına uğrayacak ciddi sıkıntıya gireceğiz. Bu tehlikeden kurtulmak için Sayın Erdoğan size sesleniyorum. Bu memleketin bir evladı olarak çağrımdır.

411