Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı stüdyo bir anda karıştı

Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı stüdyo bir anda karıştı

ATV'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Birgül Memiş'in DNA testi sonucu açıklanınca stüdyoda ortalık karıştı.

Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı stüdyo bir anda karıştı - Sayfa 1

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak 4 yaşındaki oğlunun kocasından değil sevgilisinden olduğunu söyleyen Birgül Memiş olayında Türkiye'nin beklediği haber geldi. Müge Anlı, bugün ekrana gelen bölümde DNA testi sonuçlarını açıklayınca bir anda stüdyo karıştı. İşte Birgül Memiş olayında merak edilenler...

Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı stüdyo bir anda karıştı - Sayfa 2

Birgül Memiş oğlu Görkem'in ilk eşi Faruk Aydın'dan değil o zamanlar birlikte olduğu sevgilisinden olduğunu savunuyordu. Bunun üzerine DNA testi için Faruk Aydın, oğlunu da alıp İstanbul'a geldi. Müge Anlı, baba ile oğlundan DNA testi için örnek aldırdı ve Türkiye'nin beklediği sonuç bugün açıklandı.

Müge Anlı Birgül Memiş'in DNA testi sonucunu açıkladı stüdyo bir anda karıştı - Sayfa 3

DNA testi sonuçlarını eline alan Müge Anlı, yayında Faruk'a sonucu öğrenmek isteyip istemediğini sordu. Faruk öğrenmek istediğini söyledi. Birgül de DNA testi sonuçlarının açıklanmasını ve artık oğluna kavuşmak istediğini dile getirdi. Ardından Anlı, sonucu açıkladı.